Ronaldo pójdzie siedzieć?! Grozi mu 7 lat więzienia

Ronaldo pójdzie siedzieć?! Grozi mu 7 lat więzienia

Cristiano Ronaldo jest jednym z najbardziej znanych i popularnych piłkarzy na świecie. Już wkrótce gwiazdor może jednak trafić nie na boisko, a za kratki. Jak podają media, grozi mu nawet 7 lat pozbawienia wolności.

Prawne problemy zawodnika zaczęły się rok temu. To właśnie wtedy zainteresowała się nim skarbówka. Piłkarz miał bowiem unikać płacenia bardzo wysokich podatków.

Zadziwiające podejrzenia

Ostatecznie sądzono jednak, że Ronaldo dojdzie do porozumienia z urzędem i uiści 30 mln euro grzywny. Jak się właśnie okazało, sprawa zdecydowanie się skomplikowała. Zawodnik miał bowiem przetrzymywać znaczne kwoty w Luksemburgu czy na Jersey. Jeżeli to prawda, Ronaldo trudniej będzie o ostateczną ugodę.

Cristiano Ronaldo trafi do więzienia?

Samo umieszczanie środków poza granicami kraju pochodzenia nie jest nielegalne. Piłkarz nie informował o tym jednak skarbówki w żadnych dokumentach, chociaż był zobligowany to robić. Jeżeli okaże się, że Ronaldo naprawdę dopuścił się czynów, o które obecnie się go podejrzewa, może trafić do więzienia nawet na siedem lat. Piłkarz nie skomentował wciąż medialnych doniesień związanych z jego rzekomymi przekrętami finansowymi.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zaskakująca deklaracja Górniak! Zmieniła orientację seksualną?
  2. Dramat muzyka. Nie żyje jego żona, został sam z dzieckiem
  3. Gorący romans na planie show. Uczestnicy Tańca z Gwiazdami już o nich plotkują
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News