Ronaldo zostanie ukarany przez UEFA? Oburzająca cieszynka piłkarza

Ronaldo zostanie ukarany przez UEFA? Oburzająca cieszynka piłkarza Źródło: Screenshot z youtube.com/canalplus

Cristiano Ronaldo po raz kolejny wywołał wokół siebie kontrowersje. Wszystko z powodu zachowania, które zaprezentował na ostatnim meczu. Zostanie za nie surowo ukarany. UEFA postanowiła wszcząć postępowanie.

Cristiano Ronaldo po raz kolejny wywołał w sieci szum, gdy masowo zaczęto publikować nagranie z ostatniego meczu Juventusu Turyn vs. Atletico Madryt. Ronaldo wykonał bowiem gest, który obraził wielu kibiców.

Cristiano Ronaldo w opałach, do sprawy wkracza UEFA. Będzie musiał tłumaczyć się ze swojego zachowania

W ostatnim meczu Atletico Madryt prowadziło przez długi czas z Juventusem Turyn 2:0. Wszystkim kibicom wydawało się, że tego wyniku nie da się zwyczajnie odpracować. Jak bardzo się mylili!

Po pewnym czasie padły trzy spektakularne bramki, po których Juventus Turyn zaczął prowadzić 2:3.

Cristiano Ronaldo nie wytrzymał. Z powodu towarzyszącej mu radości wykonał bardzo wulgarny gest do publiczności. Po trzeciej bramce uradowany odwrócił się do swoich kibiców i wymownie złapał za krocze. Sprawa bardzo nie spodobała się zarówno kibicom, jak i całej społeczności piłkarskiej. Postanowiono ukarać napastnika.

Postępowanie przeciwko Ronaldo już wszczęte

 - Na wniosek inspektora Komisji Dyscypliny i Etyki UEFA rozpoczęte zostało postępowanie dyscyplinarne po meczu Juventusu Turyn z Atletico Madryt - czytamy oficjalne oświadczenie UEFA.

Gest, który wykonał polegał na złapaniu się za krocze, na co kibice zareagowali, w zależności od drużyny, śmiechem lub złością. Nie wiadomo jaką karę poniesie Cristiano Ronaldo za niedopuszczalną na boisku formę "radości". Najprawdopodobniej będzie musiał zapłacić wysoką karę pieniężną.

Źródło: NaTemat

Następny artykuł