Koniec Ronaldo! Real Madryt w żałobie po finale

Koniec Ronaldo! Real Madryt w żałobie po finale

Choć Real Madryt wygrał w finale Ligi Mistrzów z Liverpoolem 3:1, to drużyna pogrążyła się w żałobie. Radość z wygranej zakłóciła im wiadomość, którą przekazał niespodziewanie jeden z ich czołowych zawodników. Cristiano Ronaldo podjął ostateczną decyzję o odejściu.

Portugalczyk był wyjątkowo rozkojarzony podczas ostatniego meczu i wypadł na nim bardzo słabo. Nie strzelił żadnego gola, a zdobyte bramki należały do Karima Benzema i Garetha Bale'a (strzelił dwie bramki). Być może wpływ na jego niedyspozycję miała wiadomość, którą musiał przekazać swoim kolegom i fanom. Po raz kolejny zadbał o to, żeby było o nim głośno po meczu, jednak niestety, nie w tym pozytywnym sensie. Cristiano Ronaldo zdecydował się odejść z Realu Madryt. Wielu zastanawia się, czy naprawdę planuje to zrobić, czy może w ten sposób chce ugrać dla siebie kolejną podwyżkę.

Cristiano Ronaldo odchodzi z Realu Madryt

COPE poinformowało, że napastnik nie cieszył się razem z resztą zespołu z wygranej. Udzielił natomiast wywiadu, w którym oświadczył, że zamierza odejść z zespołu. Jego słowa wywołały żałobę wśród fanów i wielki smutek w drużynie. - Zwycięstwo w finale i przejście do historii jest niezwykle ważne. W najbliższych dniach poinformuję kibiców, którzy zawsze byli u mojego boku, o mojej przyszłości. W Realu Madryt było mi cudownie - powiedział Cristiano Ronaldo w rozmowie z dziennikarzami. Prezes Realu Madryt Florentino Perez był bardzo zdenerwowany decyzją, jako podjął jeden z jego najlepszych graczy. Nie chciał komentować decyzji Portugalczyka i ze złością ucinał rozmowy z dziennikarzami. - Może mówić co chce, ale najważniejszy jest klub - uciął z niezadowoleniem Florentino Perez.  1. Wszyscy śmieją się z TVP. Brzozowski znowu się ośmieszył
  2. Zamachowski upokorzył byłą żonę. Monika zachwycona
  3. Zenek odchodzi na naszych oczach. Nie ma już siły
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu