ronaldo
screen youtube.com/CRiiXo
Karol Zaborowski - 1 Czerwca 2018

Ronaldo ma 2 tygodnie! Inaczej trafi za kratki

Cristiano Ronaldo już od kilku miesięcy zmaga się z poważnymi problemami podatkowymi. Jest winny kolosalną kwotę pieniędzy. Teraz zostały mu zaledwie 2 tygodnie, aby spłacić swój dług.

Portugalski gwiazdor Realu Madryt zmaga się z zaległościami podatkowymi już od kilkunastu miesięcy. Do tej pory Cristiano Ronaldo hiszpańskiemu rządowi zalegał w podatkach kwotę 14,8 milionów euro. Przez długi czas jego prawnicy pracowali nad ugodą z prokuraturą w tej sprawie. Jednak została odrzucona. Teraz piłkarzowi zostało już bardzo mało czasu na spłatę kwoty, która cały czas rośnie.

Cristiano Ronaldo ma 2 tygodnie na spłatę długu

Piłkarz wraz ze swoimi obrońcami walczyli w ugodzie o spłacenie 14 milionów euro i publiczne przyznanie się do winy. W zamian Ronaldo miał otrzymać wyrok pozbawienia wolności poniżej 24 miesięcy. Jest to bardzo istotne, ponieważ w Hiszpanii wyroki poniżej dwóch lat więzienia odbywają się w zawieszeniu. Prokuratura jednak odrzuciła propozycję gwiazdora. Teraz Cristiano Ronaldo ma czas do 15 czerwca, aby uregulować pełną kwotę swojego zaległego podatku. Jednak kwota, która ma zwrócić znacznie wzrosła. Teraz sportowiec ma do oddania aż 28 milionów euro. Jest to suma niemal dwa razy większa niż poprzednia kwota. Jeżeli Ronaldo nie wywiąże się ze spłatą, do wyznaczonej daty musi się liczyć z oficjalnym oskarżeniem o oszustwa podatkowe i sprawą sądową. Fani piłkarza są przerażeni. Jeżeli piłkarz nie wywiąże się z wpłaty, może zostać skazany na wiele lat odsiadki. W takim wypadku jego kariera zostanie drastycznie przerwana. Bez wątpienia, jeżeli Cristiano Ronaldo chce uniknąć odsiadki, to musi działać i to bardzo szybko. Czasu zostało naprawdę niewiele i z kolejną ugodą może już nie zdążyć.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Katolicy wściekli na „celebrytkę” z SLD. Roznegliżowana wyszydziła Boże Ciało
  2. Dramat koło Szczecina. 14 dzieci w szpitalu
  3. Dramatyczne wyznanie polskiej piosenkarki. Boi się śmierci i o swoje dziecko
lewandowski2Czym jeździ Lewandowski? Boskie auta gwiazd futbolu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
kurkumaJedzenie TYCH rzeczy uchroni cię przed zawałem!Czytaj dalej
źródło: wmeritum.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News