Ten cover popularnej w ostatnich tygodniach piosenki bije rekordy popularności. Polska wersja światowego hitu „Despacito” stała się jednym z najpopularniejszych video na YouTube w ostatnich dniach i zbiera bardzo pozytywne komentarze. Nie brak internautów, którzy twierdzą, że „polskie Despacito” pod tytułem „Powoli” jest lepsze od oryginału.

Już ponad 4 mln wyświetleń – tyle odtworzeń liczy sobie polski cover piosenki Luisa Fonsiego i Daddy’ego Yankee. Piosenkę pod tytułem „Powoli” wykonał Oktawian Zagórski. Internauci, a zwłaszcza internautki, są zachwycone. Przystojny i umięśniony Polak po prostu podbił ich serca, a jego rosnąca popularność sprawiła, że klip jest najpopularniejszym na YouTube w ostatnich dniach.

„Mamo nie sprzątaj, Oktawian pozamiatał”, „Halo? Oddział do zwalczania zajebistści? Mamy podejrzanego”, To będzie większy hit niż „poka sowę” już ja o to zadbam” – to tylko kilka z komentarzy, jakie Oktawian zebrał pod swoim nagraniem. Pojawiły się jeszcze głosy zachęcające 29-letniego wokalistę do wzięcia udziału w Mam Talent, a nawet spróbowania swych sił na Eurowizji. Nie brak głosów, że jego wykonanie po polsku jest lepsze niż oryginał.

To jednak nie pierwszy cover Oktawiana Zagórskiego. Na swoim kanale na YouTube Polak zaprezentował swoje wersje innych znanych hitów. Prywatnie Zagórski pracuje jako instruktor zumby.

https://www.youtube.com/watch?v=ppsDmTO8ApA

...

Zobacz również