"Coś ty z sobą zrobiła?!" Fanki polskiej piosenkarki nie wierzą w to, co widzą

"Coś ty z sobą zrobiła?!" Fanki polskiej piosenkarki nie wierzą w to, co widzą

Metamorfozy polskich gwiazd nie zawsze niestety zachwycają ogromną grupę ich wiernych fanów. Czasami zmiana stylu ubierania, makijażu, czy fryzury spotyka się z mieszanymi reakcjami, czy nawet falą krytyki. Przemiana, którą przeszła właśnie jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek, sprowokowała ogrom negatywnych komentarzy nawet wśród jej największych wielbicieli.

Ewelina Lisowska postanowiła na Instagramie pochwalić się sympatykom nową fryzurą. Artystka bardzo skróciła włosy oraz je wycieniowała. Oprócz tego zdecydowała się na... grzywkę.

Fala niespodziewanej krytyki

Chociaż piosenkarka sama wydaje się być zadowolona z metamorfozy, tego samego nie można powiedzieć o jej fanach. Wielu z nich pochwaliło przemianę, jednak artystka spotkała się także z licznymi wyrazami zawodu i krytyki. "Coś ty narobiła"; "W naturalnym lepiej..."; "Nie jest źle - było lepiej" - to tylko niektóre z wymownych komentarzy, które pojawiły się pod nową fotografią Lisowskiej. Piosenkarka nie odpowiedziała na nie jednak, ani nie podziękowała tym, którzy zdecydowali się pochwalić jej przemianę. Fot. Instagram
Fot. Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News