Paweł Kukiz załamany po tragedii w Koszalinie. Zdruzgotany opowiedział o swoich córkach w escape roomie
Karol Zaborowski - 5 Stycznia 2019

Paweł Kukiz załamany po tragedii w Koszalinie. Zdruzgotany opowiedział o swoich córkach w escape roomie

Córki Kukiza podobnie jak wiele innych osób w naszym kraju, również odwiedzały escape roomy. Teraz ich ojciec wyznał, jak bardzo wstrząsnęła nim tragedia w Koszalinie.

Córki Kukiza są bardzo związane ze swoim tatą, który po wczorajszej katastrofie przechodzi przez niełatwe chwile. Polityk jako rodzic doskonale wie, jakie to uczucie, gdy starasz się dbać o czyjeś życie znacznie bardziej niż o swoje własne. Z tego też względu na swoich mediach społecznościowych zamieścił specjalne oświadczenie, w którym rodzinom zmarłych 15-latek składa najszczersze kondolencje.

Córki Kukiza mogły znaleźć się w poważnym niebezpieczeństwie

Tragedia, która miała miejsce w Koszalinie, wstrząsnęła całą Polską. Wieści o tragicznej śmierci pięciu 15-latek dotarły również do polityków, którzy łączą się w bólu z rodzinami zmarłych. Paweł Kukiz sam ma 3 córki, które podobnie jak nastolatki z Koszalina również odwiedzały escape roomy. Polityk poprzez tę tragedię zrozumiał, że jego dzieci mogły być w poważnym niebezpieczeństwie, ponieważ, bądźmy szczerzy, raczej mało kto sprawdza bezpieczeństwo danego miejsca, zanim się do niego uda. - Wciąż nie mogę się otrząsnąć po wczorajszej tragedii w Koszalinie... Sam mam trzy córki i pamiętam sytuację, kiedy jedną z atrakcji urodzinowych którejś z nich była ich wizyta w "pokoju zagadek"... Ogromnie i szczerze współczuję Rodzicom... Wasz ból i mnie mocno przeszywa... - pisze Paweł Kukiz. Jednocześnie Kukiz zwrócił uwagę na liczne komentarze, które pojawiają się pod artykułami poruszającymi temat tej potwornej tragedii. Oczywiście większość z nich zawiera szczere wyrazy współczucia przesyłane rodzinie oraz przerażenie po tym, co się stało. Jednak co niektórzy wykazują się prawdziwym brakiem zrozumienia lub jak to napisał polityk "zbydlenceniem".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Mateusz Morawiecki RodzinaMateusz Morawiecki musi to przełknąć. Sekrety jego rodziny wyszły na jawCzytaj dalej
- Czytam w internecie doniesienia o tym dramacie. I przeraża jedno - ogrom zbydlęcenia wielu komentujących. Okrutne słowa, zero empatii, dno... Przerażająca i dla mnie nie do pojęcia "wolność słowa" ... - czytamy. Po tym wpisie zamieszczonym na Facebooku widać dokładnie, jak ta tragedia wstrząsnęła politykiem. Bez wątpienia czeka on z niecierpliwością na wyniki kontroli, które mają zostać przeprowadzone w całej Polsce. Miejmy nadzieję, że więcej nie usłyszymy o podobnym wypadku.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Brak słów. Nie uwierzycie jakie zdjęcie opublikował właśnie Daniel Martyniuk, to jest niewiarygodne
  2. Polskie władze ogłosiły właśnie STAN KLĘSKI ŻYWIOŁOWEJ! To się dzieje TERAZ
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacje totalnie was zaskoczy
  5. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
Andrzej Duda MEMYAndrzej Duda do dziś nie może się pozbierać! Najlepsze polityczne memy w 2018 rokuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News