Jego córka zakochała się w starszym mężczyźnie
Unsplash Eric Ward
Agata Jaroszewska - 28 Maja 2020

13-latka zakochała się w starszym mężczyźnie. Gdy chciała z nim uciec, ojciec zrobił niewyobrażalną rzecz, ciężko powstrzymać łzy

Jego córka zakochała się w dużo starszym mężczyźnie, ale nie tłumaczy to zachowania rozgniewanego ojca. Trudno zrozumieć dlaczego nikt go nie powstrzymał. Historia 13-latki obiegła media na całym świecie, to wyjątkowo tragiczna historia i ciężko powstrzymać łzy. Niestety, w podobnej sytuacji może znajdować się więcej kobiet.

Córka zakochała się w mężczyźnie sporo starszym od niej. 13 lat to czas pierwszych poważnych miłości oraz poznawania cudownego uczucia motylków w brzuchu. Historia tego romansu zakończyła się w wyjątkowo tragiczny sposób.

fryzjer zarażony koronawirusemPolska fryzjerka zakażona koronawirusem. Miała kontakt z ponad 60 klientamiCzytaj dalej

Ojciec nie akceptował, że córka zakochała się i nie zwraca uwagi na zdanie rodziny

Córka zakochała się w nieakceptowanej przez jej rodzinę osobie. Zaledwie 13-letnia Iranka o imieniu Romina bez pamięci oszalała na punkcie mężczyzny, z którym dzieliła ją spora różnica wieku. Ukochany nastolatki miał 35 lat, ale według dziewczyny ich miłość była silniejsza niż dzieląca ich przepaść. Romina Ashrafi nie ukrywała swojego związku przed rodziną, mimo iż ta nie zgadzała się na to, by nastolatka spotykała się z ukochanym. Ojciec dziewczyny nie zgodził się, by zakochani się pobrali i to właśnie wtedy Romina postanowiła uciec z domu. Tata, który nie akceptował tego, że córka zakochała się w nieodpowiednim mężczyźnie, zaczął jej poważnie grozić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

WiadomościW lesie pojawił się okropny stwór, widok może wywołać koszmary. Wiadomo, czym jestCzytaj dalej

Sprawy przybrały tragiczny obrót

Iranka usłyszała od swojego ojca, że jeśli to zrobi, to ją zamorduje, lecz mimo to Romina spróbowała uciec z domu. O całej sprawie niezwłocznie została poinformowana policja i nastolatka szybko wróciła w rodziny. Nikt nie zareagował na jej słowa, gdy usiłowała uzmysłowić innym, że ojciec może stanowić dla niej zagrożenie. Niestety miała rację. Trudno zrozumieć, jak ojciec mógł zabić własne dziecko. Powodem dla którego straciła życie był fakt, że córka zakochała się w nieodpowiednim jego zdaniem mężczyźnie. O swoich czynach policja dowiedziała się od samego sprawcy.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd wprowadzi specjalny zakaz na najbliższe miesiące? Część Polaków się cieszy, reszta będzie bardzo niezadowolona

2. Matka zrobiła zdjęcie w starym kinie z dziećmi. Spojrzała na telefon i zamarła, był na nim ktoś jeszcze

13-latka została zabita przez ojca

Jak podaje Radio Zet, powołując się na BBC, Romina zginęła w czasie snu i pomimo że mężczyzna przebywa obecnie w areszcie, najprawdopodobniej nie spędzi reszty życia w więzieniu. Na świecie dużym problemem są wciąż tzw. zabójstwa honorowe i Romina stała się kolejną tego typu ofiarą. Według prawa szariatu tylko jej rodzina może wnieść wniosek o dożywocie, ale przeważnie sprawcy takich morderstw wychodzą po odsiadce 3 do 10 lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba wieńcowa jest bardzo niebezpieczna. W przypadku zauważenia pierwszych objawów należy zgłosić się do lekarza
  2. Jeszcze nie dawno czarował fanów swoją grą, niestety, nie żyje. Młody piłkarz został znaleziony martwy w domu
  3. Znany ksiądz w kilka tygodni przepuścił 60 tysięcy złotych. Ciężko uwierzyć, na co roztrwonił pieniądze
  4. Gwiazdor "Gogglebox" trafił do szpitala. Konieczna była operacja
  5. Czy woda w basenach jest bezpieczna? Trzeba spełnić jeden warunek
  6. W szklance pod którym numerem jest najzdrowsze jajko? Mnóstwo osób się myli

Chociaż trudno w to uwierzyć Arat Hosseini ma zaledwie 6 latW wieku 3 lat zadziwił cały świat. Niesamowite jak dzisiaj wygląda, pozazdrościć może mu 95% mężczyznCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News