Polska aktorka Ania Przybylska odeszła od nas już prawie cztery lata temu. Tymczasem na nową gwiazdę powoli wyrasta jej córka. Internauci okrzyknęli ją jednogłośnie wierną kopią swojej mamy.

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zaczęła chwalić się swoją urodą w mediach społecznościowych. Chociaż jej konto na Instagramie istnieje od niedawna, już obserwuje je ponad 45 tys osób.

ZOBACZ TAKŻE: Dopiero teraz to wyszło na jaw. Anię Przybylską zniszczyło coś strasznego

Oliwia Bieniuk kopią swojej mamy?

Tak twierdzą internauci, którzy regularnie goszczą na Instagramie córki polskiej aktorki. Pod jej zdjęciami wiele komentarzy sugeruje, że dziewczynka, chociaż nie ma jeszcze 16 lat, już upodabnia się do mamy.

Trudno odmówić jej podobieństwa w urodzie i uśmiechu. Z całą pewnością jej mimika i włosy wyglądają, jakby Ania Przybylska wciąż była wśród nas. Część komentatorów zwraca jednak uwagę także na pozy dziewczyny. Uważają, że zachowuje się ona jak rasowa bywalczyni wybiegów dla modelek i taką właśnie karierę wróżą młodej córce aktorki.

Wprawdzie ojciec Oliwii na razie nie chce, by zbyt mocno angażowała się w show-biznes, prawdopodobnie w końcu będzie musiał zaakceptować wybór córki. A ta – sądząc po zdjęciach zamieszczonych na Instagramie – faktycznie zamierza być sławna.

ZOBACZ TAKŻE: Przybylska zostawiła dzieciom niezwykły prezent

Kim była Ania Przybylska – mama młodej modelki?

Anna Przybylska była polską aktorką. Największą karierę zrobiła dzięki serialowi „Złotopolscy”, występowała jednak także w wielu polskich filmach. Zdaniem fanów była ikoną seksu. Z całą pewnością należała do najpiękniejszych polskich aktorek.

Jej karierę przedwcześnie przerwała choroba nowotworowa. Nikt nie spodziewał się nagłej śmierci aktorki, nie chwaliła się bowiem swoimi problemami. Od kilku lat planowany jest film o aktorce, jednak z powodu różnych problemów jego produkcja wciąż nie może się rozpocząć.

Przybylska przez wiele lat związana była z Jarosławem Bieniukiem, z którym miała troje dzieci. Najstarsza córka – Oliwia – urodziła się w październiku 2002 roku. Prócz tego aktorka urodziła także dwóch synów – Szymona (styczeń 2006) i Jana (marzec 2011).

Ania Przybylska Córka
fot. instagram.com/0liwia_bieniuk/
Ania Przybylska Córka
fot. instagram.com/0liwia_bieniuk/
Ania Przybylska Córka
fot. instagram.com/0liwia_bieniuk/
Ania Przybylska Córka
fot. instagram.com/0liwia_bieniuk/

ZOBACZ TAKŻE: Koniec marzeń córki Przybylskiej. Jej ojciec nie ma wątpliwości

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć


Te zdjęcia Ania Przybylska opublikowała niedługo przed śmiercią!