Są takie wspomnienia, o który często ma się odwagę powiedzieć dopiero, kiedy związana z nimi osoba odejdzie. Trochę tak jest w tym przypadku. Córka Wodeckiego po latach przerywa milczenie. 

Rodzina Zbigniewa Wodeckiego nigdy nie ukrywała, że nie był on zwykle obecny w domu. Ciągle jeździł w trasy koncertowe, pracował. Teraz córka Wodeckiego postanowiła opowiedzieć, jak to właściwie z nim było.

Kasia Wodecka-Stubbs, córka Wodeckiego postanowiła opowiedzieć kilka wspomnień o ojcu, z okazji zbliżającej się, pierwszej rocznicy jego śmierci. Postanowiła powiedzieć jak to było być dzieckiem tak znanego człowieka. Nie ukrywa, że czasem paraliżował ją strach.

Córka Wodeckiego opowiada o ojcu

Strach pojawiał się zawsze, gdy ojciec udawał się na wywiadówkę. Cała rodzina była zdania, że nie powinien on absolutnie przekraczać „szkolnej furtki”.

– Gdy szedł na wywiadówkę paraliżował nas strach – nie dlatego, że coś narozrabialiśmy, ale dlatego, że wiedzieliśmy: on narozrabia – opowiada jego córka.

Podobno Wodeckiego tak bardzo irytowało, że nauczyciele sztywno trzymają się programu i zbyt wiele wymagają.

– Jeśli szedł na zebranie do szkoły zazwyczaj kończyło się to tym, że powiedział szczerze, co myśli o naszej edukacji. No i potem odbijało się na nas – komentuje córka zmarłego.

Cała rodzina ma też wiele ciepłych wspomnień związanych ze znanym muzykiem. Jedno z nich ze wzruszeniem opisuje własnie najmłodsza córka Wodeckiego. Okazuje się, że mimo tego iż uchodził za ojca „na papierze i od święta”, to spełniał się na polu rodzinnym i taka ocena była dla niego krzywdząca.

Mam taki obrazek w pamięci: idzie przez Rynek w białej koszuli, włos rozwiany i … trzy tornistry na plecach. Zielony, różowy i niebieski. A przy uchu komórka, wokół zgraja dzieci. Król w swoim żywiole – wspominała Kasia Wodecka-Stubbs, ocieplając wizerunek ojca.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedyś kochały go miliony Polek. Teraz błaga o pomoc
  2. TVN zmuszone zlikwidować Kuchenne Rewolucje?! „Koniec kariery Gessler”
  3. Fani Korony Królów zrozpaczeni. Żegnają gwiazdę serialu
  4. Koleżanki skakały jej po głowie. Wstrząsające nagranie z polskiej szkoły (video +18)
  5. Tragedia aktora „Świata wg Kiepskich”. Choroba pożera jego umysł

Miłość jak ze snu: Gwiazdy, które związały się ze swoimi fanami


14 gwiazd, które nie wstydzą się Jezusa [ZDJĘCIA]

Źródło: onet.pl