Obrzydliwy atak na córkę tragicznie zmarłej Ani Przybylskiej. Oliwia Bieniuk stała się celem ataku bezdusznego hejtera.

Przedwcześnie zmarła Anna Przybylska była niekwestionowaną gwiazdą i ulubioną artystką milionów Polaków. Ogromna popularność poza chwałą i zaszczytami przynosiła też aktorce momenty udręki. Okazuje się, że podobne problemy „odziedziczyła” przepiękna córka Przybylskiej Oliwia Bieniuk, której sława w mediach społecznościowych rośnie w błyskawicznym tempie.

Udręka Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk przestrzega córkę przed niebezpieczeństwami, jakie czyhają na gwiazdy show-biznesu. Piłkarz pamięta bowiem, jak jego żona Anna Przybylska osaczana była przez paparazzi i jaką udrękę oraz poczucie braku prywatności w związku z tym przeżywała. Mimo to Oliwia Bieniuk bardzo chętnie zamieszcza swoje zdjęcia na Instagramie, pod którymi zbiera dziesiątki tysięcy polubień.

W związku z publikacją jednego z takich zdjęć dziewczyna naraziła się na obrzydliwy komentarz hejtera. Córka Przybylskiej wstawiła bowiem na Instagramie fotografię z charakterystycznym „dziubkiem”. Pod publikacją zebrała prawie 5 tys. polubień. Pojawił się jednak też ohydny, hejterski wpis.

Oliwia Bieniuk zaatakowana przez hejtera

– Jak można z siebie szlaufa robić w wieku 15 lat? – napisał hejter.

Widać, że piłkarz troskliwie opiekujący się swoją córką miał dużo racji doradzając Oliwii, by skupiła się na nauce, zamiast świecie gwiazd. Powyższa sytuacja świadczy bowiem o brutalności panującej w tym środowisku. Wielce prawdopodobne, że wraz ze wzrostem popularności nastolatki, wzrastać będzie też okrutność hejterów.

Oliwia Bieniuk
Fot. Facebook.com

Proponowane linki:

1. Córka Ani Przbylskiej pod ostrzałem. Jej odpowiedź szokuje: „ch*j ci w d*pę”

2. Olwia Bieniuk dodała „zwykłe” zdjęcie. Ale jej ojciec zauważył jeden dziwny szczegół

3. Szok w branży. Jarosław Bieniuk zablokował karierę córki Przybylskiej!

Kuchenne rewolucje: 8 momentów, w których Gessler wyszła z siebie

12 znanych Polaków, którzy pokonali raka [ZDJĘCIA]

Zobacz również