W buzi córki zobaczyła dużą, ciemną plamę. Gdy lekarz postawił diagnozę, paliła się ze wstydu

W buzi córki zobaczyła dużą, ciemną plamę. Gdy lekarz postawił diagnozę, paliła się ze wstydu Źródło: Facebook/Darian Dapreta

Córka tej kobiety wyglądała na zdrową i prawidłowo rozwijającą się dziewczynkę. W pewnym momencie mama spostrzegła, że jej córka ma w buzi dużą, ciemną plamę. Zrozpaczona udała się do lekarza, a ten postawił zaskakującą diagnozę.

Córka tej kobiety zawsze była otoczona niezwykłą opieką. Mama starała się, aby jej dziecko właściwie się rozwijało i jak najmniej chorowało. Przeraziła się, gdy zauważyła na podniebieniu swojego malucha dziwną, ciemną plamę. Próbowała się jej pozbyć na własną rękę, ale nie przyniosło to rezultatu.

Matka spostrzegła, że jej córka ma dziwną plamę na podniebieniu

Darian Dapreta, matka Belli, zauważyła dziwną plamę w trakcie zabawy. Z początku nie miała pojęcia, co to jest, sama więc podjęła próbę starcia jej palcem. Niestety plama nie znikała, a wyglądała wyjątkowo niepokojąco. W końcu matka postanowiła zabrać córkę do lekarza.

Lekarz po wstępnym badaniu stwierdził, że Bella ma plamę od urodzenia. Jednak Darian stwierdziła, że jej córka na pewno wcześniej nie miała znamienia w buzi. Zwłaszcza że dziewczynka zachowywała się tak, jakby próbowała plamę "wyjąć". Lekarz sprawdził to jeszcze raz. Ostatecznie doszedł do zaskakującego wniosku - stwierdził, że na podniebieniu córki Darian znajduje się jedynie kawałek tektury. 

Kobieta spaliła się ze wstydu po usłyszeniu diagnozy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że karton musiał znaleźć się w ustach Belli, wskutek zwykłego zachowania dzieci - wsadzania do buzi wszystkiego, co mają pod ręką. W ten sposób dzieci poznają świat, ale też wzbudzają niemały niepokój rodziców, bo może dojść do zadławienia, lub połknięcia czegoś, co nie nadaje się do jedzenia. Matka nie ukrywa, że była jednocześnie szczęśliwa, że dziecku się nic nie stało i zawstydzona, że powód jej niepokoju był tak prozaiczny.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Już od jutra wzrosną emerytury. Wiadomo, kto i ile na tym zyska, niektórzy będą wściekli

- Nigdy więcej nie pojawię się w tym miejscu. Płakałam i śmiałam się przez 5 minut [...] Śmiech był rozładowaniem tego wszystko. I nie pozwalam mojemu dziecku żuć kartonu. Ząbkuje i próbuje przeżuć WSZYSTKO. Tak się złożyło, że znalazła pudełko, kiedy ja ładowałam zmywarkę. Oczywiście od razu jej to zabrałam. Po prostu nie zdawałam sobie sprawy, że kawałek kartonu utknął w jej ustach. Zawsze sprawdzam jej buzię, szukając małych kawałków - pisała matka Belli na Facebooku.

Źródło: Facebook/Darian Dapreta

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Myślała, że to wyrzucona, zniszczona zabawka. Wtedy usłyszała dźwięk, który zmroził jej krew w żyłach

[quiz id=600

Źródło: Webniusy

Następny artykuł