Mama zauważyła na kolanie córki dziwny siniak. Kiedy dowiedziała się, co to jest, rozpoczęła się walka o przeżycie

Mama zauważyła na kolanie córki dziwny siniak. Kiedy dowiedziała się, co to jest, rozpoczęła się walka o przeżycie Źródło: youtube.com/CBS Boston

Córka uwielbiała bawić się na zewnątrz. Mama nigdy nie martwiła się, gdy widziała na jej ciele siniak czy zadrapanie - to było po prostu energiczne dziecko. Zastanowiło ją jednak umiejscowienie jednego z nich i powoli zmieniający się wygląd. Wkrótce potem jechała do szpitala, by ratować swoje dziecko.

Córka pewnego dnia wróciła do domu z siniakiem na tylnej części prawej nogi. Musiała się gdzieś uderzyć przez nieuwagę. Siniak wyglądał dość dziwnie, dlatego mama zdecydowała się obserwować miejsce uderzenia. Nie sądziła, że prawda jest o wiele gorsza.

Córka niedługo potem dostała ostrej gorączki

Kristine Donovan zauważyła u swojej córki, 5-letniej Kailyn, niebieskofioletowego siniaka. Znajdował się w specyficznym miejscu, a w dodatku z czasem przybrał czarną barwę. To zastanowiło mamę oraz tatę, lecz nie podjęli żadnej interwencji, np. wizyty u lekarza. Dziewczynka dobrze się czuła i poszła nawet do szkoły.

Mama Kailyn po kilku godzinach otrzymała telefon ze szkoły od zaniepokojonej nauczycielki. Córka miała silną gorączkę i ewidentnie jej stan był dość poważny. Kristine od razu pomyślała o dziwnym siniaku, ale w życiu nie doszłaby do wniosku, że jej córkę ugryzł najbardziej jadowity pająk na świecie. To, co brała za siniak, było skutkiem rozproszenia się jadu w nodze Kailyn.

Jad czarnej wdowy jest nawet 15 razy silniejszy od jadu grzechotnika

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W ogóle nie czuła, że coś ją ugryzło. Może był w jej jeansach, w miejscu, gdzie została ugryziona. Po prostu nie wiemy - mówiła w wywiadzie dla CBS Boston mama Kailyn.

Lekarze byli w szoku, kiedy zobaczyli przelewającą się przez ręce dziewczynkę. Nie miała prawa już żyć - jad czarnej wdowy jest według niektórych naukowców nawet 15 razy silniejszy od jadu grzechotnika. Doktor William Durbin, specjalista chorób zakaźnych u dzieci w UMass Memorial Medical Center, stwierdził, że było to naprawdę rozległe ugryzienie. Kailyn podano odpowiednie leki, a po wyjściu z placówki przeszła jeszcze kurację silnymi antybiotykami.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

CBS Boston podało także niepokojące statystyki - co roku w samym USA ofiarą ugryzienia czarnej wdowy pada nawet 2 tysiące osób. Jednocześnie zaznaczono, że ugryzienie rzadko kończy się śmiercią. Rodzice przez historię swojej córki zaczęli ostrzegać innych przed pająkami i konsekwencjami związanymi z ugryzieniem. Zaangażowali się w akcję na temat rozpoznawania ugryzienia czarnej wdowy i niebezpiecznych objawów na terenach, które są narażone na występowanie tego gatunku pająka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sprawdzą, na co wydajesz 500 plus. Tysiące rodzin ODCIĘTYCH od pieniędzy
  2. W dniu ślubu teściowa szepnęła jej coś na ucho. Panna młoda prawie zemdlała. Nic dziwnego - to było straszne
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News