Córkę tej pary uznano najpiękniejszym dzieckiem świata. Trudno oderwać od niej wzrok (FOTO)

Córkę tej pary uznano najpiękniejszym dzieckiem świata. Trudno oderwać od niej wzrok (FOTO) Źródło: Instagram

Córka jednej z par została uznana za najpiękniejsze dziecko na świecie, a niektórzy nie mogą uwierzyć w to, że dziecko w tym wieku może wyglądać tak uroczo. Zdjęcia przedstawiają jednak nieprawdopodobną urodę dziewczynki, od której trudno oderwać wzrok.

Córka jednej z par cieszy się ogromną popularnością w internecie w związku z ze zdjęciami, jakie zdecydowali się zamieścić jej rodzice. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, że ich pociecha jest obdarzoną nieprawdopodobną jak na swój wiek urodą, w związku z czym zdecydowali się regularnie zamieszczać jej zdjęcia w internecie. Niektóre z nich odbierają mowę.

Co ciekawe, ze sporym prawdopodobieństwem możemy stwierdzić, że dziewczynka urodziła się w Polsce. Nazwiska rodziców oraz sam jej wygląd nie wskazują na jakiekolwiek związki z naszym krajem, jednak jest pewien fakt, który sprawia, że możemy wierzyć w to, że do jej narodzin doszło właśnie na terenie naszego kraju. Od kilku miesięcy mała Vivienne podbija internet.

Córka piłkarza i modelki podbija internet

5-letnia Vivienne jest córką 31-letniej modelki z Rosji, Ksenii Belousovej, oraz 35-letniego nigeryjskiego piłkarza Ugo Ukah. Patrząc na zdjęcia jej matki trudno dziwić się, że jej dziecko również jest obdarzone nieprzeciętną urodą. Owoc miłości Rosjanki i Nigeryjczyka nieoczekiwanie zdobył wielkie zainteresowanie internautów, którzy nie mogą nadziwić się pięknością dziewczynki.

Są duże szanse, że dziecko urodziło się w Polsce. Wszystko przez to, że para przez pewien czas mieszkała właśnie w naszym kraju. Ugo Ukah jest bowiem dobrze znany wszystkim kibicom polskiej piłki nożnej, bo przez kilka lat występował w naszym kraju w barwach Jagiellonii Białystok i Widzewa Łódź. Dziewczynka przyszła na świat w 2014 roku, a Ukah był wówczas zawodnikiem drużyny z Łodzi. Niewykluczone więc, że do porodu doszło właśnie na terenie naszego kraju.

Córka pary gwiazd wzbudza wielkie zainteresowanie

Obecnie Ukah jest zawodnikiem klubu z Malezji i to właśnie tam spędza czas wraz z ukochaną i swoją córeczką. 31-latka wciąż ma sporo obowiązków związanych z zawodem modelki, dlatego często córka pozostaje pod opieką ojca, po którym odziedziczyła kolor skóry. Nie sposób nie zauważyć podobieństwa 5-letniej Vivienne do obojga rodziców. Jest ono wręcz uderzające, a internauci zachwycają się nim od dłuższego czasu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie mogą powstrzymać się od komentowania nieprzeciętnej urody dziewczynki. Niektórzy twierdzą nawet, że zasługuje ona na miano najpiękniejszego dziecka świata. Patrząc na jej urodę trudno nie zgodzić się ze słowami niektórych komentujących.

- Co za mała piękność! Widać, po kim odziedziczyła swoją urodę - pisze jedna z zachwyconych internautek.

(fot. Instagram)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Gdzie pracuje Marta Kaczyńska? Prawda może was wprawić w osłupienie
  4. Ile lat ma żona Zenka Martyniuka? Wygląda tak świetnie, aż trudno uwierzyć, że jest od niego starsza!
  5. Anna Dymna przegrała walkę z nałogiem. Po 14 latach wraca na złą drogę
  6. To, co Oliwia Bieniuk powiedziała o zmarłej mamie rozrywa serce. Córka Anny Przybylskiej przeżywa teraz ciężkie chwile
  7.  

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News