Córka Morawieckiego unikała mediów. Internauci ją wyśledzili i są w szoku!

Córka Morawieckiego unikała mediów. Internauci ją wyśledzili i są w szoku!

Córka Morawieckiego do tej pory pozostawała tajemnicą. Nowy premier bardzo niechętnie dzielił się z mediami informacjami dotyczącymi swojego życia prywatnego. Wiadomo było jedynie, że ma czwórkę dzieci. Internauci w końcu wzięli sprawy w swoje ręce - wyśledzili Aleksandrę i byli w szoku. 

Mateusz Morawiecki pod koniec 2017 r. powołany został na Prezesa Rady Ministrów. Jednocześnie został ponownie powołany na urząd ministra rozwoju i finansów, a jedyną tajemnicą wciąż pozostawało jego życie prywatne i rodzina. Wiadome było jedynie, że nowy premier ma czwórkę dzieci, a jego małżeństwo uważane było za udane. Ostatnio jednak internautom udało się wyśledzić jego córkę. Teraz wszyscy są w szoku.

Córka Morawieckiego na celowniku internautów

O dzieciach i rodzinie nowego premiera nie było wiadomo zbyt dużo. Jeszcze przed jego expose, wszystko co wiedzieliśmy to to, że jest żonaty z Iwoną od pierwszej połowy lat 90. i jest ojcem czwórki dzieci: dwóch córek - Aleksandry i Magdaleny oraz synów Jeremiasza i Ignacego. Przez dłuższy czas nikt się nie interesował kim jest czy jak wygląda córka premiera w rządzie Prawa i Sprawiedliwości. Teraz jednak internauci wzięli ją na celownik i wyśledzili w sieci. Wielu z nich jest w szoku i pod wrażeniem jej urody.

Kim jest córka Morawieckiego?

Aleksandra Morawiecka, której zdjęcia niedawno wypłynęły do sieci, ma 22 lata i studiuje finanse i zarządzanie w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Jednocześnie jest na drugim roku zarządzania ze specjalizacją marketingu na Uniwersytecie Warszawskim. Gdy tylko jej zdjęcia zostały pokazane światu, internet zawrzał. Od razu zdobyła sympatię oraz popularność, pojawiły się nawet komentarze i opinie, że "wygląda jak Anioł".

Życie prywatne Morawieckiego

Mateusz Morawiecki ma czwórkę dzieci, Aleksandra ma 22 lata i wiemy już o niej wiele. A co z pozostałymi członkami rodziny? O rok młodszy brat Oli nazywa się Jeremiasz i studiuje w Londynie stosunki międzynarodowe. Dwójka młodszych dzieci to 7-letni Ignaś, który chodzi do II klasy szkoły podstawowej. Rok młodsza Madzia jest w zerówce. Żona natomiast prowadzi własną działalność gospodarczą. Aleksandra Morawiecka, córka premiera Mateusza Morawieckiego ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Ujawniono imiona dzieci Katarzyny Figury. Opadną Wam szczęki
  2. Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  3. Ujawniono rejestr korzyści majątkowych Morawieckiego. Duże zaskoczenie
  4. ZAGINĄŁ NIETYPOWY ZWIERZAK! TRWAJĄ INTENSYWNE POSZUKIWANIA, NIE MUSISZ SIĘ GO BAĆ
  5. Międzynarodowy skandal! Morawiecki ośmieszył się przed światem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News