Najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego to jego... sobowtór! Tata jest dumny

Najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego to jego... sobowtór! Tata jest dumny

Córka Michała Wiśniewskiego pozostaje obiektem zainteresowania mediów. Nie ma się czemu dziwić - jej ojciec jest ikoną polskiej popkultury. Kontrowersyjny muzyk słynie przede wszystkich ze swoich czerwonych włosów, ale i trudnej przeszłości, wielu żon oraz uzależnień od hazardu i alkoholu. Poza mroczną stroną, muzyk ma się też czym pochwalić. 

Michał Wiśniewski, który czterokrotnie zostawał mężem i zakładał nową rodzinę, doczekał się gromadki dzieci. Trzy córeczki i syn to bez wątpienia oczka w głowie wokalisty. Ich zdjęciami często chwali się w swoich mediach społecznościowych.

Michał Wiśniewski i Vivienne Vienne

Vivienne Vienna Wiśniewska jest córką z trzeciego małżeństwa Michała Wiśniewskiego, z Anną Świątczak. Dziewczynka ma 10 lat, a jej uroda budzi zachwyt nie tylko wśród fanów lidera zespołu Ich Troje. W ostatnim czasie Michał Wiśniewski pochwalił się na instagramie zdjęciem pięknej córeczki, a zdjęcie wywołało same pozytywne reakcje. Wśród głosów zachwytu pojawiły się stwierdzenia, że córka muzyka jest niezwykle podobna do swojego taty, a nawet, że jest jego sobowtórem. Czy córka rzeczywiście jest aż tak podobna do swojego ojca? A może są to tylko puste komplementy które mają sprawić, że muzykowi zrobi się miło?

Córka Michała Wiśniewskiego ma oryginalne imię. Tak jak jej rodzeństwo

Michał Wiśniewski chciał zaszczepić w swoich dzieciach indywidualizm i to już od najmłodszych lat. Dokładniej rzecz ujmując, od urodzenia. Stąd też pomysły na niezwykle oryginalne imiona - Fabienne Marta, Etienette Anna, Vivienne Vienna oraz Xavier Michał. Jak nietrudno zauważyć, dwie pierwsze córeczki wokalisty, jako drugie imię noszą imię swojej matki. Cóż się stało, że muzyk zaprzestał tej tradycji przy trzeciej córce?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Obecnie Michał Wiśniewski ma czwartą żonę - Dominikę Tajner, córkę trenera skoczków narciarskich Apoloniusza Tajnera. Para nie doczekała się póki co wspólnych dzieci i nie wiadomo, czy planują zmieniać ten stan rzeczy. Nie przeszkadza im to jednak w rodzinnym pozowaniu dla gazet. Jakiś czas temu gazeta "Gala" opublikowała okładkę z Michałem i Dominiką, a także dziećmi które razem wychowują - synem Dominiki z pierwszego małżeństwa - Maxem, a także z dziećmi Michała z czasów małżeństwa z Mandaryną - Xavierem i Fabienne. Dlaczego reszta dzieci Michała nie uczestniczyła w sesji fotograficznej, nie wiadomo. Michał Wiśniewski Fot. Instagram Michała WiśniewskiegoZOBACZ TAKŻE:
  1. Przełom ws. Tomasza Komendy! Doszło do zatrzymania
  2. Magda Gessler bardzo szczerze o swojej emeryturze! Ta deklaracja zaskoczyła wszystkich
  3. 20 tys. pszczół i kobieta w ciąży – ryzykowny pomysł na sesję ciążową 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News