Córka Wiśniewskiego podbija internet. To najpiękniejsze dziecko w Polsce?

Córka Wiśniewskiego podbija internet. To najpiękniejsze dziecko w Polsce?

Michał Wiśniewski to nie tylko jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce, ale także pełnoetatowy tata. Nic dziwnego, że pociechy mężczyzny będą być może chciały iść w ślady ojca. Etiennette uruchomiła właśnie Instagram i wstawiła tam zdjęcie siostry. Fani są zgodni: jest śliczna!

Michał Wiśniewski sławę zdobył jeszcze w latach 90. XX wieku, gdy rozpoczynał karierę wraz z zespołem Ich Troje. Muzyk zabłysnął jednak nie tylko talentem, ale i skandalicznym życiem. Będący niemal od dwudziestu lat w świetle reflektorów bywał na szczycie i na dnie. Jego liczne związki i udział w kontrowersyjnym programie "Jestem jaki jestem" przyniosły mu niespotykaną sławę. Czy jego dzieci odniosą podobny sukces?

Piękna córka wokalisty w Internecie. Czy Michał Wiśniewski pomoże córce w karierze?

Choć ma dopiero jedenaście lat, właśnie rozpoczęła swoją karierę w Internecie. Etiennette Wiśniewska założyła konto na Instagramie i tam chce pokazywać światu swoje życie. Ostatnio dodała zdjęcie siostry, które natychmiast przejęły media i zaczęły zachwycać się nad tym, jak podobna do ojca jest córka Wiśniewskiego i Anny Świątczak. Internauci uważają, że jest najładniejsza wśród gromadki dzieci. Życie prywatne rodziny Wiśniewskich jest jednym z topowych tematów mediów. Nic dziwnego, że dzieci znanego wokalisty również chciałyby rozpocząć karierę. Czy ojciec pomoże im w rozwinięciu skrzydeł?

Rodzina Michała Wiśniewskiego

Wokalista "Ich Troje" chwali się swoimi pociechami. Ze związku z Mandaryną ma syna Xaviera i córkę Fabienne. Marta Wiśniewska była w ciąży z dziewczynką podczas kręcenia programu "Jestem jaki jestem". Później, drogi pary się rozeszły i Wiśniewski ożenił się po raz trzeci z Anną Świątczak. Z piosenkarką ma dwie córki: Vivienne i Fabienne. To właśnie one pojawiły się ostatnio w mediach społecznościowych. Małżeństwo z Dominiką Tajner było dla wszystkich wielkim zaskoczeniem. Córka trenera skoczków narciarskich zdobyła natychmiast serce niegrzecznego piosenkarza. Chociaż para czeka na decyzję o kolejnym potomku, Dominika już ma syna z poprzedniego małżeństwa. Maks jest dla Wiśniewskiego równie ważny, co własne dzieci. Michał podkreśla w wywiadach, że traktuje go tak samo, jak gdyby był jego dzieckiem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kariera i życie

Przez wiele lat borykał się z problemami finansowymi. Miał także bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Ostatnio pojawiły się informacje o tym, że Michał Wiśniewski poddał się bardzo poważnej operacji. Chociaż popularność jego muzyki nieco osłabła, sam zdaje się nie rezygnować z walki o sławę. Czy dzieci pójdą w jego ślady? Michał Wiśniewski IG/etiennette wisniewskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Mandaryna zaliczyła poważną wpadkę. GORSZĄ niż w Sopocie!
  2. Mandaryna zanika, jest z nią tragicznie. Straszna choroba niszczy jej życie
  3. Legendarna wokalistka wszech czasów umiera. Rodzina prosi o modlitwę
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News