Ogromna burza w mediach wokół ślubu córki Małysza. 21-letnia Karolina stała się sensacją

Ogromna burza w mediach wokół ślubu córki Małysza. 21-letnia Karolina stała się sensacją Źródło: Instagram/Karolina Małysz

Córka Małysza niemal z dnia na dzień stała się niezwykle popularna. Ostatnie doniesienia mediów wzbudziły ogromne emocje i wszystko wskazuje na to, że ślubem 21-letniej Karoliny będzie żyła cała Polska. Skoczek narciarski nie spodziewał się takiego zamieszania.

Córka Małysza cieszy się coraz większą popularnością. 21-letnia Karolina Małysz wystąpiła wraz z rodzicami w reklamie sieci komórkowej Play i od tamtej pory zwróciła na siebie uwagę mediów. Fani skoków narciarskich uświadomili sobie, że córka jednego z najsłynniejszych polskich sportowców jest przepiękną młodą kobietą.

21-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej konto na Instagramie obserwuje coraz więcej osób. W ostatnim czasie córka Małysza opublikowała zdjęcie, na którym widać pierścionek zaręczynowy na jej palcu, czym wywołała w mediach najprawdziwszą burzę i od tamtej pory każda wiadomość na temat Karoliny Małysz jest bardzo szeroko komentowana w sieci.

Córka Małysza wywołała ogromne zamieszanie w mediach. Wszyscy komentują zbliżający się ślub

Informacje o zaręczynach i zbliżającym się ślubie Karoliny Małysz błyskawicznie rozprzestrzeniły się w sieci. Portale zaczęły snuć domysły na temat wystawnego wesela, jakie wyprawi swojej córce słynny skoczek narciarski. Wiele osób sugerowało nawet, że będzie to ślub i wesele na miarę uroczystości, jaką Zenek Martyniuk wyprawił swojemu synowi.

Adam Małysz z pewnością nie spodziewał się, że zaręczyny jego córki wywołają tak ogromne poruszenie, a jego popularność błyskawicznie przeniesie się na córkę Karolinę. Małysz jest zdumiony reakcją mediów, jednak - jako osoba publiczna - przez wiele lat zdążył uodpornić się na komentarze dziennikarzy i z pewnością może udzielić swojej córce wielu rad w tej kwestii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Adam Małysz o ślubie córki: "byliśmy zaskoczeni medialnym zamieszaniem"

Adam Małysz przyznał, że reakcja mediów na prywatne życie jego córki to bardzo poważna sprawa.

- To nie jest łatwe. My też byliśmy zaskoczeni, że zaręczyny Karoliny wywołały taką burzę - przyznał mistrz skoków narciarskich w jednym z wywiadów. 

Córka Małysza wzbudza ogromne emocje i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Nie ma wątpliwości, że jej ślub i wesele będą jednym z najgłośniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie. Fani i dziennikarze z pewnością nie mogą się już doczekać. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyślenia
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

źródło: Wirtualna Polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News