Córka Macierewicza rozpłakała się i uciekła

Córka Macierewicza rozpłakała się i uciekła Źródło: screen: youtube.com

Córka Macierewicza wzbudzała ciekawość mediów przez bardzo długi czas, jednak ciężko było się o niej czegokolwiek dowiedzieć. Gdy w końcu pojawiła się w mediach, opowiedziała o swojej przeszłości i pewnym przykrym wydarzeniu. 

Aleksandra Wesołowska z wykształcenia jest biochemikiem pracującym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Specjalizuje się w badaniach z wykorzystaniem mleka kobiecego, a co za tym idzie jest również zwolenniczką karmienia piersią. Odkąd pojawiła się w mediach, okazało się, że miała bardzo barwną przeszłość. O jednej z bolesnych i przykrych sytuacji z lat swojego dzieciństwa opowiedziała na antenie Telewizji Republika.

Co spotkało córkę Macierewicza? 

Wesołowska jako najbardziej bolesne wspomnienie wspomina internowanie jej rodziców. - Pamiętam odwiedziny u taty w Łupkowie. To takie więzienie, które wygląda jak prawdziwe więzienie, na 6-letnim dziecku to robi wrażenie. Pamiętam podwójne kraty, pamiętam psy, które biegały, gdyż się ich bałam. Pamiętam dużą wieżę i przejście - trudne, by do taty się dostać. Wspomina, że inne dzieci nie zawsze rozumiały, dlaczego jej ojciec znalazł się w więzieniu. Śmiały się z niej, że ma ojca kryminalistę.

Dlaczego córka Macierewicza płakała?

Jak mówi sama Wesołowska, nie tak łatwo wytłumaczyć komuś czemu ma się ojca w więzieniu, gdy jest się dzieckiem. - Pamiętam, dzieci wyśmiewały się ze mnie w przedszkolu, że skoro mój ojciec jest w więzieniu to jest kryminalistą. Ja nie mogłam tego przyjąć, ale nie umiałam wytłumaczyć, że jest inaczej. Wróciłam do domu z płaczem. Bolesne wspomnienia trwają w niej do tej pory, lecz teraz kobieta już głośno mówi o historii, nie boi się tłumaczyć jej ludziom. - To był moment, gdy jedna z mam dowiedziała się od córki co miało miejsce i następnego dnia odbyło się zebranie ze wszystkimi dziećmi, gdzie tłumaczono co oznacza pojęcie więzień polityczny. W tamtym czasie to była odwaga, heroizm - dodaje po chwili. Pomimo, że niezrozumienie jej sytuacji przez dzieci wywołało płacz u małej Oli w efekcie czego musiała uciec z płaczem do domu, teraz ma odwagę mówić głośno o swojej rodzinie i jej trudnych momentach.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Antoni Macierewicz miał wypadek. Kierowcy postawiono już zarzuty
  2. POLSKIE ZWIERZĘTA SĄ MASOWO ZABIJANE. POLUJĄ NA NIE NAWET DZIECI!
  3. OSTATECZNE! Macierewicz wylatuje z Sejmu, to jego koniec w polskiej polityce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News