Córka Lisa wystąpiła w sesji zdjęciowej i została gwiazdą okładki popularnego, kobiecego czasopisma „Glamour”. Internauci są zachwyceni jej naturalną urodą i wdziękiem. Piszą, że Iga Lis to przepiękna, młoda kobieta.

Iga jest córką gwiazdy TVN-u Kingi Rusin i dziennikarza Tomasza Lisa. Niedawno świat mediów obiegły zdjęcia ze studniówki nastolatki, na której prezentowała się zmysłowo i bardzo kobieco.

ZOBACZ TAKŻE: Córka Lisa seksownie pręży się na Instagramie. Co na to tata?

Niedawno córka dziennikarzy rozpoczęła karierę w modelingu. Choć ma zaledwie 18 lat, to może się już pochwalić całkiem pokaźnym portfolio. Brała już udział w pokazach mody, ma doświadczenie na wybiegu i nie boi się aparatu.

Iga Lis na okładce „Glamour”

Prezentowała kolekcje słynnego projektanta Łukasza Jemioła, a nawet była twarzą znanej firmy z biżuterią. Ta filigranowa i wyjątkowo fotogeniczna blondynka na pewno odniesie duży sukces w modellingu.

ZOBACZ TAKŻE: Córka Lisa podbiła internet! Internauci oszaleli na punkcie ponętnego zdjęcia

Iga Lis chętnie dzieli się swoimi zdjęciami na Instagramie. Teraz nastolatka umieściła w sieci zdjęcie najnowszego wydania „Glamour”, na którym znalazła się na okładce. Dziewczyna zaprezentowała się w bardzo dziewczęcej kreacji, która niewątpliwie podkreśla jej naturalne piękno.

Internauci są zachwyceni, o czym poinformowali Igę w komentarzach. Rozpływają się nad jej wdziękiem i wyjątkową urodą.

ZOBACZ TAKŻE: Wojewódzki złośliwie kpi z Kingi Dudy i prezydenta

screen Iga Lis / Instagram

Czy popierasz politykę zagraniczną PiS?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Czym zajmuje się córka Macierewicza? Zaskakujące! 10 największych sekretów polityka


Uwierzysz, że one mają tyle samo lat?! Gwiazdy w tym samym wieku

Zobacz również