Reklama

Córka Lisa w sesji zdjęciowej. "Przepiękna młoda kobieta"

Córka Lisa w sesji zdjęciowej. "Przepiękna młoda kobieta"

Córka Lisa wystąpiła w sesji zdjęciowej i została gwiazdą okładki popularnego, kobiecego czasopisma "Glamour". Internauci są zachwyceni jej naturalną urodą i wdziękiem. Piszą, że Iga Lis to przepiękna, młoda kobieta.

Reklama

Iga jest córką gwiazdy TVN-u Kingi Rusin i dziennikarza Tomasza Lisa. Niedawno świat mediów obiegły zdjęcia ze studniówki nastolatki, na której prezentowała się zmysłowo i bardzo kobieco. ZOBACZ TAKŻE: Córka Lisa seksownie pręży się na Instagramie. Co na to tata? Niedawno córka dziennikarzy rozpoczęła karierę w modelingu. Choć ma zaledwie 18 lat, to może się już pochwalić całkiem pokaźnym portfolio. Brała już udział w pokazach mody, ma doświadczenie na wybiegu i nie boi się aparatu.

Iga Lis na okładce "Glamour"

Prezentowała kolekcje słynnego projektanta Łukasza Jemioła, a nawet była twarzą znanej firmy z biżuterią. Ta filigranowa i wyjątkowo fotogeniczna blondynka na pewno odniesie duży sukces w modellingu. ZOBACZ TAKŻE: Córka Lisa podbiła internet! Internauci oszaleli na punkcie ponętnego zdjęcia Iga Lis chętnie dzieli się swoimi zdjęciami na Instagramie. Teraz nastolatka umieściła w sieci zdjęcie najnowszego wydania "Glamour", na którym znalazła się na okładce. Dziewczyna zaprezentowała się w bardzo dziewczęcej kreacji, która niewątpliwie podkreśla jej naturalne piękno. Internauci są zachwyceni, o czym poinformowali Igę w komentarzach. Rozpływają się nad jej wdziękiem i wyjątkową urodą. ZOBACZ TAKŻE: Wojewódzki złośliwie kpi z Kingi Dudy i prezydenta screen Iga Lis / Instagram
Reklama
Następny artykuł