Córka Lisa seksownie pręży się na Instagramie. Co na to tata?

Córka Lisa seksownie pręży się na Instagramie. Co na to tata?

Stawiająca coraz pewniejsze kroki w świecie modelingu córka Lisa niezmiennie zachwyca zdjęciami publikowanymi na Instagramie. Przyznać należy, że są one coraz bardziej odważne. Dziewczyna bez wątpienia nie wstydzi się swojego ciała. Co jednak na to jej rodzice?

Chociaż córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin jest jeszcze bardzo młoda, w ostatnim czasie udało jej się zdobyć ogromną rzeszę fanów. Bez wątpienia pozytywnie wpłynęła na to także aktywność modelki na portalach społecznościowych. Szczególnie na Instagramie. Właśnie tam Iga publikuje zdjęcia, które rozpalają wyobraźnie internautów. ZOBACZ TAKŻE: Dramat w rodzinie Lisów! Tomasz się z tego nie podniesie Profil Igi Lis na Instagramie wypełniony jest zdjęciami z rodziną oraz przyjaciółmi. Córka dziennikarzy chętnie chwali się na nim także efektami pracy modelki, zaskakując często swą odwagą. Zdarza jej się pozować w bardzo odważnych kreacjach i wyzywających pozach. Na jej profilu nie brakuje zdjęć w samej bieliźnie czy stroju kąpielowym.

Córka Lisa - ekspresowa kariera

W internecie znajdziemy niejedną fotografię Lis pozującej w kusych strojach. Zdecydowanie nie wstydzi się ona pokazywać ciała, nad którym bez wątpienia ciężko pracuje. Obliguje ją do tego wykonywany przez nią zawód. ZOBACZ TAKŻE: Piróg ujawnił "intymny sekret" Kingi Rusin! Fani ryknęli śmiechem Wielu użytkowników Instagrama zastanawia się jednak, co na to rodzice modelki. Ich pytania nie są pozbawione sensu - Iga jest bardzo młoda. Na ostatnich, opublikowanych przez siebie zdjęciach pozuje w kreacji studniówkowej. Co więcej, wybrany przez nią zawód często okazuje się być niebezpieczny dla młodych dziewczyn. Internauci zastanawiają się więc - jakie jest nastawienie dziennikarzy wobec odważnych zdjęć ich córki, która dopiero co pisać będzie maturę? Pytanie pozostaje otwarte. Ani Kinga Rusin ani Tomasz Lis nigdy nie skomentowali działań, które ich córka podejmuje w internecie. Przypuszczać można jednak, że w tym przypadku milczenie oznacza przyzwolenie. Dziewczyna nigdy nie skarżyła się na ograniczanie wolności przez rodziców. Jednocześnie, nie zaprzestaje publikowania odważnych zdjęć. Iga Lis Fot. Instagram/Iga Lis Iga Lis Fot. Instagram/Iga Lis Iga Lis Fot. Instagram/Iga Lis Iga Lis Fot. Instagram/Iga Lis Następny artykuł