Córka Lisa w niebezpieczeństwie? Mogą chcieć się zemścić

Córka Lisa w niebezpieczeństwie? Mogą chcieć się zemścić

Pola Lis, córka redaktora naczelnego polskiego "Newsweeka" Tomasza Lisa od czasu do czasu staje się obiektem zainteresowania mediów. Dzieje się tak zwłaszcza za sprawą jej działalności w mediach społecznościowych. Tym razem pozwoliła sobie na komentarz na temat kibiców stołecznej Legii Warszawa. Może czekać ją brutalna zemsta kibiców.

Pola Lis skomentowała na Twitterze wynik finałowego meczu Ekstraklasy między Legią Warszawa a Lechem Poznań. Po kontrowersyjnym meczu wynik musiała ustalić Komisja Ligi, zamiast drużyn na boisku. Ostatecznie to Legia została ponownie mistrzem Polski.

Pola Lis komentuje mistrzostwo Legii

Wydarzenie to skomentowała w specyficzny sposób córka Tomasza Lisa, Pola Lis. W swoim wpisie na Twitterze nie tylko porównała rozgrywki Ekstraklasy z "ligą podwórkową", ale także obraziła kibiców stołecznego klubu. - Mistrzostwo ligi podwórkowej zdobyła Legia zgodnie z przewidywaniami. Feta potrwa całą noc, klasycznie zostanie zdemolowane pół miasta, a bydło przeniesione z Poznania do Warszawy - napisała Pola Lis. Wpis został szybko usunięty, jednak internauci dopilnowali, aby mimo to nie zginął. Na córkę redaktora "Newsweeka" wylała się fala hejtu. Teraz za ten wpis może czekać ją okrutna zemsta kibiców Legii Warszawa. Lepiej żeby dziewczyna nie pojawiała się w pobliżu stadionu przy ulicy Łazienkowskiej.

Kontrowersyjne zakończenie rozgrywek

Przed ostatnim meczem Ekstraklasy między Legią a Lechem wciąż nie było wiadomo, kto będzie mistrzem. W meczu Legia jednak wyraźnie dominowała, w pewnym momencie wygrywając nawet 2 do 0. Nieco ponad kwadrans przed końcem meczu kibice Lecha wtargnęli jednak na murawę, wrzucili na nią także świece dymne. Doszło do zamieszek, w których musiała interweniować policja. Początkowo mecz został przerwany, potem piłkarze zostali przez sędziego wysłani do szatni. Meczu nie wznowiono, a zwołana w trybie nagłym Komisja Ligi orzekła o walkowerze na rzecz klubu ze stolicy. Wynik skorygowano na 3-0, zaś Legia po raz trzeci z rzędu została mistrzem Polski. Pola Lis fot. twitter.com/PolaLis96 Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Grabowski ma nową kochankę?! Jego przyjaciel ujawnia
  2. Anna Lewandowska się ROZEBRAŁA! Tego fani jeszcze nie widzieli
  3. Lewandowski szczerze o prywatnym dramacie. Poruszające słowa
  4. „Kochanka Piotra Żyły to najsłynniejsza dziennikarka Polsatu”. Ujawniamy o co chodzi
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News