Iga Lis, córka Tomasza Lisa, staje się na naszych oczach prawdziwą celebrytką. Jej profil w mediach społecznościowych śledzą miliony fanów. Spekulacje na temat jej życia prywatnego nie cichną. Córka dziennikarza wybrała się niedawno na wakacje do USA. Towarzyszy jej tajemniczy mężczyzna. 

Fora internetowe nie cichną spekulując, kto towarzyszy młodej celebrytce podczas wakacji. Iga Lis swoje życie dokumentuje na Instagramie, pokazując, jakie kraje odwiedza. Na wielu z nich piękna córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin, sugeruje, że nie spędza ich sama. Ostatni wpis z Kalifornii wywołał wiele sensacji w Internecie. Na nim, widzimy cień „tajemniczego mężczyzny”, jak informują media.

Iga Lis w związku. Kto skradł serce pięknej córce Kingi Rusin?

Na temat prywatnego życia młodej celebrytki wiemy niewiele. Media spekulują, z kim mogłaby się spotykać Iga Lis. Ostatnio widziana była ze znanym raperem Taco Hemingwayem. Popularny muzyk miłość córce Kingi Rusin wyznał podczas nagrywania płyty. W tekstach na krążku Cafe Belga, słyszymy, że Taco znalazł w końcu miłość swojego życia. Ani Taco Hemingway, ani Iga Lis nie zaprzeczyli plotkom.

Fani spekulują na forach, z kim mogłaby się spotykać młoda celebrytka. Internauci są bezlitośni. Sugerują, że Taco Hemingway wciąż zmienia partnerki i tylko zabawi się młodą dziewczyną. Padają naprawdę mocne słowa.

– Jakieś kompleksy leczy, to nie miłość – pisze jeden z internautów.

– Ma chyba chłopaczek kompleksy skoro związkiem z nią udowadnia sobie swoją wartość – dodaje inny.

Jeden z tabloidów uzyskał informację od osoby, która wraz z parą leciała samolotem. Tajemniczy informator powiedział, że podczas lotu Taco Hemingway i Iga Lis byli w siebie wtuleni i wyglądali na naprawdę zakochanych. Jeśli plotki o ich związku się potwierdzą, fanki muzyka będą zrozpaczone.

Iga Lis
fot. instagram.com/iga_lis

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To jakiś żart? Fani Taco Hemingwaya dostali szału, on naprawdę to zrobił
  2. Koszmarne wakacje Agaty Dudy. Nie dadzą jej spokoju
  3. Gwiazdor disco polo upokorzony podczas koncertu. Nigdy tego nie zapomni

Tak polskie gwiazdy spędzają wakacje [ZDJĘCIA]


Miłość na okładce, a potem gorzkie rozstanie. Ich dopadła klątwa