Córka Kwaśniewskiego straciła kontrolę! Jest przerażona, nie ma już siły

Córka Kwaśniewskiego straciła kontrolę! Jest przerażona, nie ma już siły

Ola Kwaśniewska wyznała jaka jest prawda. Córka byłej pary prezydenckiej straciła kontrolę. Nie ma siły na gierki. Postanowiła odkryć prawdę, która od kilku lat dręczy wielu ludzi.

Kwaśniewska przez pewien czas występowała na salonach. Kobieta szybko zaaklimatyzowała się w polskim show-biznesie. Córka Kwaśniewskich była najbardziej popularną gwiazdą z ramienia polityki.

Ola Kwaśniewska jest przerażona

Córka pary prezydenckiej wystąpiła w popularnym programie "Taniec z gwiazdami", gdzie zaskarbiła sobie miłość widzów. Kariera stała przed nią otworem. Mogła zostać jedną z najbardziej popularnych gwiazd polskiego show-biznesu. Kwaśniewska wybrała inną drogę. Powoli zaczęła wycofywać się z mediów. Wszystko za sprawą tego co zobaczyła. Była przerażona światem pełnym intryg, co jest dziwne patrząc na to, że wychowała się wśród politycznego świata, który jest przesiąknięty dramaturgią.

Ola Kwaśniewska wyznała prawdę

Ola Kwaśniewska wraz z mężem Kubą Badachem uciekli sprzed kamer. Ukryli się w swoim domowym zaciszu. Kwaśniewska nie mogła się powstrzymać by do końca zniknąć ze świata mediów. Obecnie udziela się jedynie na mediach społecznościowych, gdzie mówi co sądzi o różnych tematach. Kobieta rzadko zgadza się na wywiady. Tym razem w jednym wyznała prawdę. Powiedziała o swoich problemach, o tym, że nie ma już sił i o odzyskiwaniu kontroli nad swoim życiem. - Czułam, że jest mnie wszędzie za dużo i że ta osoba, o której rozpisują się media, niewiele ma ze mną wspólnego. Uznałam, że jedynym sposobem odzyskania kontroli i uniknięcia ciągłego ostrzeliwania jest zejście z pierwszej linii strzału. Czas naszego ślubu był swoistą Wielką Pardubicką z mediami. Mieliśmy nadzieję, że jeden autoryzowany artykuł rozładuje ten plotkarski potencjał i że potem zainteresowanie nami w sposób naturalny opadnie. A zamiast tego zaczął się okres wielkiej, medialnie urojonej ciąży. Nie miałam na to siły. Poza tym zwyczajnie przez tych parę lat medialnego żywota poznałam siebie i przekonałam się, że zupełnie nie mam charakteru do życia na świeczniku. Mnie to nadmierne zainteresowanie krępuje i stresuje. Jest mi dużo lepiej na marginesie show-biznesu, gdzie jestem bardziej w roli obserwatora niż uczestnika. A stąd widzisz ten świat we właściwych proporcjach – powiedziała w Urodzie Życia. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Popek zakończy karierę? Boi się o swoje życie
  2. Przyszłość Kaczyńskiego będzie dla niego koszmarem? Polacy nie mają wątpliwości
  3. Popek przy nim to aniołek. 21-latek wygląda jak potwór [ZDJĘCIE]
Źródło:jastrzabpost.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News