Kiedy jeszcze niedawno Paweł Kukiz trafił do szpitala, nagle zamarli wszyscy jego wyborcy. Szepty pełne niepewności przetoczyły się także przez formację muzyka, ale on sam zaczął wszystkich uspokajać, że nic mu nie jest i czuje się dobrze. Za tym wszystkim kryje się jednak coś większego.

54-letni polityk przekonywał, że trafił do szpitala w związku z badaniami, które musiał wykonać. Trudno było w to uwierzyć, patrząc na zdjęcie, jakie opublikował na Facebooku. Widać było na nim, jak Kukiz siedzi w masce tlenowej. Wśród jego elektoratu wybuchła panika, którą uspokoiło dopiero wyjście Kukiza ze szpitala.

Parę z ust, co do pobytu 54-latka w szpitalu, puściła jednak jego córka, Pola. Sekret ojca ujawniła na antenie TVN podczas programu „Dzień Dobry TVN”. Na jego planie gościła razem z liderem Kukiz’15, a kiedy temat rozmowy zszedł na kondycję zdrowotną muzyka, 23-latka ujawniła prawdę.

– Na początku oczywiście wszyscy byliśmy w strachu. Tato wiele lat nie chodził do lekarza. Wiedziałam, że zostanie przebadany od góry do dołu. W końcu wziął się za siebie – mówiła Pola Kukiz.

Okazało się bowiem, że muzyk zaniedbał swój organizm. Wypalał nawet dwie paczki papierosów dziennie i wypijał po kilka energetyków. To doprowadziło jego ciało na skraj wytrzymania, dlatego też trafił pod opiekę lekarzy. Ci wybawili go z opresji, jednak lider formacji, która jest trzecią siłą w parlamencie, musiał zmienić całkiem swój styl życia. Obecnie Kukiz już nie pali i nie popija energetyków, dzięki czemu czuje się lepiej.

Ta polska wieś ZACHWYCA ludzi na całym świecie!


14 pięknych córek polityków, którymi zachwycają się wszyscy

...

Zobacz również