Kinga Rusin dostanie zawału! Film z łóżkowymi igraszkami jej córki krąży po sieci

Kinga Rusin dostanie zawału! Film z łóżkowymi igraszkami jej córki krąży po sieci

Kinga Rusin dostanie zawału! Po sieci krąży film z łóżkowych igraszek jej córki. Intymne nagranie bije rekordy popularności w mediach społecznościowych. Córka dziennikarki TVN i Tomasza Lisa ponownie znalazła się na świeczniku.  

Mimo, iż niczym nie zasłynęli, są pod ostrzałem mediów. Mowa o najbliższych członkach rodzin celebrytów. Jedna z gwiazd TVN może mieć kłopoty w związku z ostatnimi wybrykami swojej potomkini. Córka Kingi Rusin upubliczniła właśnie intymne nagranie! Pola Lis, starsza córka Kingi Rusin, spotyka się obecnie z młodym piłkarzem. Para przez długi czas nie potwierdzała jakoby mieli się ku sobie. Wszystko stało się jasne, gdy Tomasz Lis upublicznił na Twitterze dosadny post. Wielkim wyczynem okazało się zaakceptowanie przez ojca Poli nowego chłopaka dziewczyny. Okazuje się bowiem iż ten jest bramkarzem w szeregach Liverpoolu, podczas gdy Tomasz Lis to zapalony fan Realu Madryt.

Gdy wszystko stało się już jasne, profil na Instagramie dziewczyny wypełnił się czułymi zdjęciami pary. Młodzi spędzili nastrojowe wakacje na Malediwach. Nie zabrakło nie tylko zdjęć ale też filmików! Niektóre z nich są bardzo intymne. Nie brak na nich nagości oraz podtekstów sytuacyjnych. Na krótkich nagraniach możemy zobaczyć jak leżący półnagi mężczyzna bawi się stopami dziewczyny. Młodzi wyglądają na wyjątkowo pobudzonych i rozbawionych. Scena niewiele różni się od przysłowiowej gry wstępnej. Dziewczyna jest już dorosła, ale czy wypada dzielić się tak intymnymi filmikami z całym społeczeństwem? Miejmy nadzieję, ze Pola nie idzie w ślady innej znanej, zagranicznej celebrytki.

Z kim spotyka się druga córka dziennikarki TVN? Kinga Rusin nie będzie zadowolona z krążących po sieci materiałów

Nie mniej sensacji wzbudza związek młodszej z córek dziennikarki. 19-letnia Iga Lis spotyka się z idolem nastolatek, raperem Taco Hemingwayem. Ostatnio para była widziana razem na spacerze w Sopocie. Widać, że dobrze się dogadują. Sama Kinga Rusin nie ukrywa, że zna się na twórczości wybranka swojej córki. - Słucham Quebonafide i Taco Hemingwaya. To bardzo fajna muzyka. Nie omijają mnie żadne zjawiska, które pojawiają się na rynku i są interesujące. Scena rapu też jest w zakresie moich zainteresowań - mówi prezenterka Na najnowszej płycie Taco Hemingwaya znalazły się bardzo osobiste utwory dedykowane Idze. Wiele z nich zawiera oczywisty seksualny podtekst. Czy Kinga Rusin będzie zadowolona z tego, że o życiu seksualnym jej córek rozpisują się największe, polskie media, a dziewczyny same podsycają sensację, umieszczając w sieci tak kontrowersyjne materiały? Córka Kingi Rusin Zdjęcie z nagrania na Instagramie Poli Lis  1. Co się dzieje ze zdrowiem Beaty Tyszkiewicz?
  2. Wstrząsające słowa męża po śmierci Kory. Bardzo intymne wyznanie
  3. Tak Kaczyńska ukarała córkę za pokazanie zdjęcia dziecka. Uderzyła tam, gdzie boli najbardziej
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu