Córka Kaczyńskiej jest lepsza niż mama. Jej najnowsze zdjęcie to prawdziwe arcydzieło

Córka Kaczyńskiej jest lepsza niż mama. Jej najnowsze zdjęcie to prawdziwe arcydzieło Źródło: Instagram

Córka Kaczyńskiej Ewa Dubieniecka zdobywa coraz większą liczbę zwolenników i obserwatorów w swoich social mediach. Choć jej życie nie różni się zbytnio od codzienności większości nastolatek, to jej profil na Instagramie obserwowany jest przez ponad 1000 osób, a media co jakiś czas piszą o wybrykach, pasji i zdjęciach młodej dziewczyny. Ostatni post dziewczyny jest przede wszystkim dowodem na to, że Ewa coraz prężniej rozwija się w dziedzinie fotografii. Jej najnowsze zdjęcie to prawdziwe arcydzieło.

Córka Kaczyńskiej niemal codziennie dzieli się z internautami szczegółami swojego życia. Ewa Dubieniecka, czyli najstarsza córka Marty Kaczyńskiej, bratanicy prezesa Prawa i Sprawiedliwości, podobnie jak jej mama interesuje się jazdą konną i fotografią. Wielokrotnie mogliśmy przekonać się, że w tym pierwszym idzie jej naprawdę bardzo dobrze. Ewa i jej młodsza siostra Martyna nieraz publikowały zdjęcia i nagrania z końmi. Tym razem starsza córka Kaczyńskiej zdecydowała się na opublikowanie zdjęcia, które wyraźnie prezentuje jej zmysł fotograficzny.

Córka Kaczyńskiej poszła w ślady mamy? Jej zdjęcia są przepiękne

Marta Kaczyńska znana jest przede wszystkim z licznych felietonów pisanych dla tygodnika "Sieci". Na jego łamach publikuje swoje opinie na temat bieżących wydarzeń oraz porady dla Polaków. Nieraz internauci byli oburzeni jej słowami - uważają, że Marta nie powinna "prawić morałów", jeśli sama jest wielokrotną rozwódką i jej życie bardzo często nie układało się tak, jak powinno. Sama Marta nie zraża się negatywnymi komentarzami na swój temat i nie zamierza porzucić pisania.

Poza felietonami, Marta tworzy przepiękne zdjęcia. Widać, że bardzo interesuje ją temat fotografii, którego znawczynią jest także między innymi Kasia Tusk, córka byłego premiera Polski. Kaczyńska swoimi pracami dzieli się niemal codziennie na Instagramie - dziś fanom zaprezentowała zdjęcie różowych kwiatów z podpisem "miłość". Kilka dni temu zrobiła artystyczne zdjęcie zachodu słońca, a jeszcze wcześniej przed jej obiektywem znalazła się rzeźba, którą felietonistka opisała słowem "kobiecość".

W pasji fotografii nieustannie goni mamę starsza córka. Ostatnio opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które dowodzi, że już teraz przegoniła ją kunsztem i zmysłem do dobrych ujęć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Fioletowy zachód słońca

Na zdjęciu udostępnionym przez Ewę widzimy zaskakująco fioletowe niebo. Słońce najwyraźniej dopiero co schowało się za horyzontem. Malowniczy widok zasłaniają swoim cieniem ponure drzewa.

 - Purple the color of hope - podpisała fotografię córka Kaczyńskiej, co przetłumaczyć można jako "fiolet, kolor nadziei".

To nie pierwsza tak artystyczna fotografia Ewy. Prócz typowych dla nastolatek "selfie", opublikowała wcześniej między innymi zdjęcie fal morskich, kropli deszczu spływających po szybie oraz innych bajecznych zachodów słońca. Z każdym zdjęciem widać jednak poprawę jej umiejętności wybrania dobrego kadru.

 - Wspaniałe zdjęcie! Jakie śliczne - da się przeczytać w komentarzach.

Nie wiadomo, czy to mama zachęciła córkę do spróbowania swoich sił w fotografii, czy sama Ewa zauważyła, że sprawia jej to przyjemność. Nie mamy jednak wątpliwości, że bardzo dobrze jej to wychodzi i już niedługo może całkowicie przyćmić w tej dziedzinie swoją mamę.

 

fot: instagram.com/ewaaleksandrad/

fot: instagram.com/ewaaleksandrad/

 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ewa Farna jest w ciąży?! Artystka pochwaliła się OGROMNYM ciążowym brzuszkiem!
  2. Krzysztof Krawczyk brał ślub ze swoją żoną aż TRZY razy?! O tym nie wiedzą nawet najwięksi fani!
  3. Ile zarabia doktor na uczelni? Te zarobki to śmiech przez łzy
  4. Legendarny kosmetyk przeceniony o niemal połowę. Tłumy rzucą się na promocję w Rossmannie, pospieszcie się
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z bratem. To znany gwiazdor!

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News