"Najlepsze b*tches". Bardzo kontrowersyjne zdjęcie córki Kaczyńskiej

"Najlepsze b*tches". Bardzo kontrowersyjne zdjęcie córki Kaczyńskiej

Córka Kaczyńskiej uchodzi za grzeczną dziewczynę, która nie rozrabia i cieszy się nieposzlakowaną opinią. To zdjęcie wszystko jednak zmienia. Bardzo kontrowersyjny podpis pod fotką, na którym jest córka Kaczyńskiej, burzy jej obraz ułożonej córki Marty Kaczyńskiej. Co na to wszystko rodzice?

Córka Kaczyńskiej nie jest wielką gwiazdą, mimo to bardzo często głośno o niej w mediach. Tabloidy oraz paparazzi śledzą dzieci osób, o których aktualnie jest głośno. O Marcie Kaczyńskiej nigdy nie cichnie w mediach ze względu na jej nazwisko oraz nowych partnerów życiowych. Dlatego też jej dzieci również znajdują się w kręgu zainteresowania mediów.

Córka Kaczyńskiej jest w kręgu zainteresowań mediów

Dziewczyna dorasta i wiele ze swojego życia upublicznia na swoich profilach na Instagramie czy Facebooku. Każde nowe zdjęcie wzbudza zainteresowanie jej fanów oraz dziennikarzy. Pod nimi często możemy znaleźć szczątkowe informacje o nich, gdyż mama stara się chronić swoją prywatność oraz jej córek. Ostatnio na jej tablicy na Facebooku pojawiło się nowe zdjęcie. Widzimy ją razem z koleżankami, każda ustawia się w jakiejś pozie. Ewa stoi całkiem z boku, ale widać ją doskonale. Ubrana jest w typowo zimowy strój. To jedna z tych fotografii, których jest tysiące na portalach społecznościowych. Jedna rzecz ją wyróżnia.

Kontrowersyjne zdjęcie Ewy

Pod zdjęciem możemy zobaczyć, że jedna z koleżanek napisała "Najlepsze bitches w mieście". Dla tych, którzy nie znają angielskiego, słowo "bitches" oznacza "suki". Jak widać, dziewczynki użyły niestosownego słownictwa w stosunku do siebie, co jest popularne wśród nastolatków w jej wieku. Jest to bardzo kontrowersyjne, gdyż raczej nikt nie spodziewał się takiego języka u córki Marty Kaczyńskiej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Internauci pytają, co o tym wszystkim sądzi Marta Kaczyńska. Mama na pewno nie jest zadowolona, że jej córka, nawet w znaczeniu potocznym, została nazwana "suką". Być może dziewczynki odbierają to jako coś pozytywnego, jednakże dorośli nie patrzą na to tak przychylnie. Marta Kaczyńska publicznie się na ten temat nie wypowiedziała, aczkolwiek na pewno Ewę będzie czekała poważna rozmowa w domu na ten temat. To nie pierwszy raz, kiedy Ewa Dubieniecka szokuje internautów. Nie tak dawno robiła sobie szokujące zdjęcia pod prysznicem i na Haloween. Warto wspomnieć, że Marta Kaczyńska nie pochwala tej tradycji, która coraz częściej popularna jest i w Polsce. Najwidoczniej nastolatka przechodzi teraz okres buntu i odkrywa siebie. córka Kaczyńskiej Screen FacebookZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujące zdjęcie Małgorzaty Rozenek w sieci. Tego nie spodziewał się nikt
  2. Szykuje się skandal z udziałem Meghan Markle?! Zniknęła z sieci, by to ukryć
  3. Tak DZISIAJ wygląda grób Kory. Wzruszający widok
  4. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News