Zalana łzami córka Kaczyńskiej na Instagramie! Co się stało?!
Patryk Korzec - 6 Grudnia 2018

Zalana łzami córka Kaczyńskiej na Instagramie! Co się stało?!

Córka Kaczyńskiej zalana łzami pokazuje się fanom na Instagramie. Sytuacja jest bardzo niepokojąca i przeraziła wielu fanów. Życie tej rodziny nie należy do spokojnych, wiele się wokół nich dzieje, ale co stało się tym razem i dlaczego dziewczyna płacze? 

Córka Kaczyńskiej jest początkującą gwiazdą Instagrama, która dzięki cieszącej się sporym zainteresowaniem mamie szybko zyskała popularność i pokaźne grono fanów. Jej życie śledzi coraz więcej osób, które w większości jeszcze do niedawna obserwowały tylko Martę Kaczyńską. Dziewczyna lubi szokować swoich fanów i grać na ich emocjach, jednak tym razem sprawa wygląda naprawdę przerażająco. Na swoim InstaStory zamieściła zdjęcia, na których zalewa się łzami, co natychmiast wywołało panikę wśród internautów oraz całą lawinę pytań o przyczynę jej ogromnej rozpaczy.

Córka Kaczyńskiej zalana łzami

Ewa Dubieniecka jest córką Marty Kaczyńskiej oraz Marcina Dubienieckiego, która w ostatnim czasie stara się zdobyć popularność dzięki swojemu kontu na Instagramie. Dziewczyna poszła w ślady mamy i też chce być rozpoznawalna, a jak na razie robi to głównie za pomocą poruszających i często bardzo niepokojących wpisów publikowanych dla swoich fanów na portalu społecznościowym. Tym razem dziewczyna zamieściła na InstaStory zdjęcia, na których z bardzo bliska ujęła swoje oczy. Widać wyraźnie, że dziewczyna jest zapłakana, o czym świadczyć może rozmazany makijaż i wilgotne rzęsy. Do tego fotografie są wyjątkowo ciemne i ponure, co potęguje atmosferę niepokoju i smutku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
KaczyńskaMarta Kaczyńska wobec życiowego przełomu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

Dlaczego córka Kaczyńskiej płakała na InstaStory?

Pod postem natychmiast pojawiła się cała lawina pytań. Internauci chcieli wiedzieć wszystko - co się stało, dlaczego płacze, czy stało się coś złego? W końcu wiadomo, że wokół rodziny Kaczyńskich wciąż dużo się dzieje i powody do płaczu mogły być różne, jednak prawdziwe wyjaśnienie zaskoczyło wszystkich. Okazuje się, że pasją dziewczyny jest makijaż oraz tworzenie różnorakich efektów z nim związanych, a zdjęcia te są wynikiem jej próby stworzenia "efektu płaczu". Jak córka Kaczyńskiej sama napisała, jest bardzo zadowolona z końcowych rezultatów swojej pracy i chciałaby sesję zdjęciową właśnie w takiej charakteryzacji. Trzeba przyznać, że dziewczyna jest wyjątkowo pomysłowa i umie zaskakiwać fanów.córka Kaczyńskiej Fot. Instagram/ewaaleksandradZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Małysza udzieliła pierwszego wywiadu. To był koszmar
  2. Gwiazda Mam talent w ciężkim stanie w szpitalu! Koszmarny wypadek
  3. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Żona Stocha jak Justyna Żyła! Będzie gwiazdą telewizji
Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Skandaliczne zdrady znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News