Córka Kaczyńskiej zachwyciła Polaków! Tym co zrobiła, skradła ich serca

Córka Kaczyńskiej zachwyciła Polaków! Tym co zrobiła, skradła ich serca

Córka Kaczyńskiej zrobiła coś, co zachwyciło absolutnie wszystkich Polaków. Dziewczynka skradła serca rodaków. Chociaż jej mama i Jarosław Kaczyński, którego nazywa dziadkiem, nie wzbudzają tak ciepłych uczuć, to dziewczynka zdecydowanie przełamuje lody.

Marta Kaczyńska jest szczęśliwą mamą dwóch córek, niedługo w jej życiu pojawi się jeszcze jedno dziecko. Chociaż ona sama wzbudza kontrowersje, a jej stryja, Jarosława Kaczyńskiego albo się kocha albo nienawidzi to starsza córka Kaczyńskiej wzbudza zdecydowanie, wyłącznie pozytywne uczucia.

Córka Kaczyńskiej rozczuliła Polaków

Tym co zrobiła, ostatnio skradła serca Polaków. Córka Kaczyńskiej pasjonuje się jeździectwem. To jednak nie jej jedyna umiejętność, dziewczyna świetnie radzi sobie również z rysunkiem. Ostatnio jej mama postanowiła się pochwalić talentem córeczki. Zamieściła szkic Ewy na swoim profilu na Facebooku. Dziewczynka postanowiła wyrazić na nim swoje dwie pasje i naszkicowała konia. Od razu widać, że zdecydowanie z czasem rysować będzie fenomenalnie. - Piękny szkic konia... Ewunia ma wielki talent... Gratuluję... - piszą zachwyceni internauci pod zdjęciem zamieszczonego rysunku. Nie można mu z całą pewnością odmówić dokładności i realności. córka Kaczyńskiej Szkic córki Kaczyńskiej, fot. Facebook Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polska prześliczna dziennikarka wyleciała z hukiem za ŻENUJĄCE słowa podczas mundialu
  2. Piekło na Mundialu! Samolot z reprezentacją na pokładzie ZAPALIŁ się w powietrzu!
  3. Siostry Godlewskie. Celebrytki z licencją na szokowanie
  4. To jakaś ustawka? Wassermann zostanie prezydentem
  5. Co ukrywa Macierewicz? Szokujące doniesienia ws. katastrofy smoleńskiej
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News