Córka Kaczyńskiej będzie wyznaczać trendy? Fanki zachwycone jej stylizacjami

Córka Kaczyńskiej będzie wyznaczać trendy? Fanki zachwycone jej stylizacjami Źródło: youtube.com/Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Córka Kaczyńskiej w ostatnim czasie staje się obiektem zainteresowania większości mediów. Jej profil na Instagramie obserwuje coraz więcej osób, a niektórzy internauci porównują ją do Katarzyny Tusk, która również rozpoczęła karierę w podobny sposób.

Córka Kaczyńskiej wzbudza coraz większe zainteresowanie w mediach społecznościowych. Wiele osób obserwujących jej profil pozostawia po sobie pozytywne komentarze. Niektórzy twierdzą, że córka Marty Kaczyńskiej powoli wyrasta na projektantkę mody, porównując ją pod tym względem do Katarzyny Tusk, która również cieszy się wielką popularnością w Internecie.

W ostatnim czasie Ewa Dubieniecka opublikowała kolejną porcję zdjęć, tym razem pozując z plecakiem, który szybko wzbudził zainteresowanie internautów, w szczególności nastolatek. Wiele z nich wyraziło chęć posiadania takiego samego.

Córka Kaczyńskiej dodaje kolejne zdjęcia. Internauci komentują

Wnuczka ś.p. prezydenta Lecha Kaczyńskiego najwidoczniej postanowiła zyskać sławę za pomocą mediów społecznościowych. Pod jej zdjęciami pojawia się sporo pozytywnych komentarzy, również z zagranicy. Większość z nich zgodnie twierdzi, że jej styl przypadł im do gustu, a niektórzy sugerują nawet, że nastolatka właśnie w tym kierunku powinna pokierować swoją karierę zawodową.

Nie da się ukryć, że córka Kaczyńskiej miała zdecydowanie ułatwiony start, by zaistnieć w mediach społecznościowych. Nie tylko przez wzgląd na tragicznie zmarłych dziadków, ale także matkę, która od kilku lat aktywnie pisze felietony dla tygodnika "Sieci".

Ewa Dubieniecka z pewnością chciałaby, aby zapowiedzi sprzyjających jej internautów spełniły się w najbliższej przyszłości. Zostanie projektantką mody jest marzeniem wielu nastolatek, a w tym przypadku pierwszy krok został już postawiony. Wszystko doprecyzuje się z pewnością w ciągu najbliższych kilku lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Instagram szansą dla nastolatek

Nie da się ukryć, że popularny serwis Instagram daje ogromną szansę nastolatkom na zaistnienie w świecie show-biznesu. Dlatego też portal ten cieszy się tak ogromną popularnością. Niewykluczone jest w takim razie, że dzięki temu portalowi i córka Kaczyńskiej otrzyma szansę na wejście do świata mody.

(źródło fot.: Instagram/ewaaleksandrad)

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Bogumiła Wander dziś. Wygląda gwiazdy, budzi emocje wśród fanów
  2. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Jej mieszkanie zupełnie nie przypomina apartamentu wielkiej gwiazdy
  3. Ile zarabia kasjer w Rossmanie? Czy w sieci drogerii łatwo awansować?
  4. "Walduś z Kiepskich" stoczył batalię w sądzie. Wyrok jest bezlitosny
  5. Anita Lipnicka w żałobie. Ogromna tragedia, nie żyje Krzysztof
  6. Pielęgniarka opowiedziała o swojej pracy. "To, co zobaczyłam w kroczu, było niewyobrażalne"

źródło: JastrząbPost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News