Córka Kaczyńskiej w poważnych tarapatach! 15-latka zniknęła z sieci

Córka Kaczyńskiej w poważnych tarapatach! 15-latka zniknęła z sieci

Córka Kaczyńskiej wpadła w poważne tarapaty, które poskutkowały tym, że dziewczyna zniknęła z sieci. Co takiego zrobiła córka bratanicy prezesa PiS, że jej mama musiała tak brutalnie interweniować i odciąć ją od mediów społecznościowych?

Ciąża Marty Kaczyńskiej i jej nowy mąż były głównym tematem, którymi żyły polskie media w ostatnim czasie. Wiele portali donosiło na bieżąco o każdej nowej informacji, która zdołała ujrzeć światło dzienne. Wieść o narodzinach najnowszego członka rodziny momentalnie obiegła całą Polskę i wszystkie portale informacyjne pisały na ten temat. Płeć dziecka, również bardzo szybko została ustalona, a to wszystko dzięki starszej córce Kaczyńskiej.

Córka Kaczyńskiej ujawniła wszystko, teraz jest w tapatach

15-letnia Ewa nagle zniknęła z sieci. Jej profil na Instagramie był obserwowany przez dziesiątki tysięcy osób, mimo to zniknął z dnia na dzień, a wszystko to przez jedno zdjęcie. Dziewczyna była tak podekscytowana i szczęśliwa z powodu narodzin brata, że opublikowała jego zdjęcie ze szpitala informując całą Polskę o tym, co wydarzyło się w ich rodzinie. Dodatkowo jej profil był publiczny, przez co każdy mógł na niego wejść. Bardzo szybko w komentarzach pojawiły się bardzo nieprzychylne komentarze pod adresem matki dziewczyny. Oberwała również jej młodsza siostra, która według regulaminu jako 11-latka nie powinna nawet mieć profilu na portalu. Ewa dodawała również ostatnio bardzo odważne zdjęcia, na których pozowała w kusych spodenkach. W pewnym momencie interweniowała sama Marta Kaczyńska, która usunęła wszystkie obelżywe komentarze, a już chwilę później z Instagrama zniknął cały profil młodej Ewy. O dziwo młodsza córka, Martyna, zachowała swój profil.

Kto był pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej?

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego w swoim życiu zawarła już trzy związki małżeńskie i za każdym razem przed ołtarzem stawała w błogosławionym stanie. Ostatni jej ślub miał miejsce zaledwie kilka dni temu, tuż przed narodzinami jej pierwszego syna. Natomiast swoje pierwsze małżeństwo zawarła mając zaledwie 20 lat z Piotrem Smuniewskim.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Byłe żony Wiśniewskiego nie powiedziały ostatniego słowa. To jeszcze nie koniec!
  2. Skandal w TVP podczas wywiadu na żywo. Przerwali nagle transmisje?!
  3. Mocny wywiad męża Kory! Ujawnił szokujący fakt sprzed pogrzebu
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News