Córka Kaczyńskiej szaleje w szkolnej toalecie. Internauci zaskoczeni

Córka Kaczyńskiej szaleje w szkolnej toalecie. Internauci zaskoczeni

Córka Kaczyńskiej do tej pory nie udzielała się zbyt często w mediach społecznościowych. Oczywiście prowadziła ona swoje konto, ale dopiero w ostatnim czasie zrobiło się o niej głośniej. W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia córki Marty Kaczyńskiej. Internauci nie kryją zaskoczenia.

Córka Kaczyńskiej chętnie dzieli się swoimi zdjęciami w internecie. Dziewczynka jest jeszcze bardzo młoda, jednak zdołała już wywołać wokół siebie duży szum. Tym razem ukazały się jej zdjęcia z pobytu w szkole. Pozuje ona na nich niczym modelka. Pojawiło się wiele komentarzy na temat jej pobytu w szkole. Co młoda dziewczyna robi w godzinach lekcyjnych? Najnowsze zdjęcia pokazują córkę Kaczyńskiej podczas pobytu w toalecie. Podzieliła się ona fotografiami z sesji zdjęciowej. Opinie w tej sprawie są wyjątkowo podzielone.

Córka Kaczyńskiej pozuje w szkolnej toalecie

Marta Kaczyńska wychowuje obecnie najmłodszego syna, Aleksandra, tymczasem jej starsze dzieci wchodzą już powoli w wiek nastoletni. Starsza córka Kaczyńskiej, Ewa, jest owocem jej związku z Piotrem Smuniewskim, natomiast Martyna to dziecko Marty i Marcina Dubienieckiego. Po latach kobieta zdecydowała się wystąpić do sądu w sprawie odebrania Smuniewskiemu pełni praw ojcowskich, w konsekwencji czego obie dziewczynki noszą nazwisko obecnego partnera Marty Kaczyńskiej. Ewa i Martyna założyły konta na Instagramie, dzięki czemu łatwo jest śledzić ich życie codzienne. To właśnie starsza z nich, Ewa, jest bohaterką zdjęć, które są szeroko komentowane przed media.  

Córka Kaczyńskiej jest aktywna w mediach społecznościowych

Nowe zdjęcia zamieszczone na jej profilu przedstawiają dziewczynkę podczas sesji w szkolnej toalecie. Pozuje ona w sposób, który pozwala twierdzić, że czuje się ona zupełnie naturalnie przed kamerą. Zdjęcie wywołało falę komentarzy wśród internautów. Niektórzy stwierdzili, że młoda córka Marty Kaczyńskiej nie powinna uczestniczyć w świecie mediów społecznościowych w tak młodym wieku i zająć się nauką podczas pobytu w szkole, inni natomiast są zdania, że jest to zupełnie normalne wśród osób w jej wieku i nie powinno to budzić najmniejszych kontrowersji.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Wydaje się, że młoda dziewczyna powinna podążać za swoim szczęściem i jeśli dodawanie zdjęć ze swojego życia sprawia jej przyjemność, a zdecydowanie widać to dzięki jej aktywności na Instagramie, to nikt nie powinien mieć to niej za to pretensji. Ewa Dubieniecka z pewnością nie jest celebrytką, jej konto obserwuje niewiele osób, lecz jeśli sytuacja będzie rozwijać się dalej w dotychczasowy sposób, to możemy być pewni, że przybędzie jej fanów. Być może w przyszłości siostry Ewa i Martyna Dubienieckie dołączą do grona polskich celebrytów, przez co czekać je może wielka kariera w polskim show-biznesie. Córka Kaczyńskiej Fot. InstagramNajlepsze newsy dnia:

  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  2. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Wykonuje BARDZO niewdzięczny zawód
  3. Tak wyglądają relacje Marty i Jarosława Kaczyńskich. Znajomy rodziny opowiedział wszystko
  4. Jackowski miał rację! Wszystko się spełnia, polskie miasto sparaliżowane
  5. Przełom w życiu Beaty Kozidrak. Wszystkie media w kraju będą o tym pisać przez miesiące
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Jastrząb Post Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu