Z córką Kaczyńskiej dzieje się coś złego? Najnowsze zdjęcia nastolatki odbierają mowę

Z córką Kaczyńskiej dzieje się coś złego? Najnowsze zdjęcia nastolatki odbierają mowę Źródło: Instagram

Córka Kaczyńskiej przeszła piorunującą metamorfozę. Dziewczynka zmieniła się o 180 stopni. Po jej dawnej wersji nie został nawet ślad, o czym przede wszystkim świadczą jej zdjęcia w mediach społecznościowych. Jedno z nich może szczególnie budzić niepokój.

Córka Córka Kaczyńskiej zmieniła się nie do poznania. Mała Ewa rośnie i nieustannie zmienia swój styl, jednak w takiej odsłonie jeszcze nikt jej nie widział i ciężko będzie po tym przywrócić w pamięci jej dawny wygląd. Jedna z jej fotografii wzbudza szczególny niepokój. 

Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Córka Kaczyńskiej zmieniła się diametralnie 

Jeszcze nie tak dawno Ewa prezentowała się jako urocza dziewczynka. Nastolatka zawsze pokazywała się w eleganckich stylizacjach, które zapewne pomagała wybrać jej mama. Okulary, ułożony włosy, stonowane kolory i przede wszystkim uśmiech - to zdecydowanie należało do jej znaków rozpoznawczych. 

Nastolatka założyła swój profil na Instagramie, na którym opublikowała już dwie fotografie. Jak się okazało, po słodkiej, uroczej i grzecznej dziewczynce nie został nawet ślad. Od teraz możemy zobaczyć Ewę tylko w odsłonie emo. Wymalowane usta, ciemne kreski na powiece i mroczny klimat zdjęć - od teraz to są jej znaki rozpoznawcze. Trudno jest uwierzyć w to, że to wciąż ta sama dziewczynka.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nastolatka zmaga się z problemami? 

Na jednym z opublikowanych przez nastolatkę zdjęć wyraźnie widać łzy w oczach. Jest to naprawdę niepokojący obrazek, bowiem raczej nikt bez przyczyny nie wrzuciłby takiego zdjęcia do sieci. Nie wykluczone, że jest to właśnie jej wołanie o pomoc i w taki sposób chciała przekazać, że ma jakieś problemy.

Czy rzeczywiście tak jest? Zapewne wiedzą tylko jej najbliżsi, a przede wszystkim mama. Marta Kaczyńska nie powinna jednak lekceważyć takiej zmiany u córki, ponieważ jest ona naprawdę niepokojąca. Nie jest tajemnicą, że okres dojrzewania to trudny czas, dla każdego nastolatka i być może Ewa nie radzi sobie z nim najlepiej. 

screen/youtube/

instagram/anglezsecrets/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie żyje 10-letni chłopiec. Zginął w okropnych okolicznościach. Policja wciąż nie potrafi wyjaśnić przyczyn tragedii
  2. Znany polski aktor zrównał z ziemią Małgorzatę Kożuchowską. Takich słów NIKT się nie spodziewał. Będzie wam przykro
  3. Oczy wam wyjdą z orbit, jak zobaczycie Roksanę Węgiel w koronkowym wdzianku. 14-latka wie, jak zwrócić na siebie uwagę
  4. Barbara Kurdej-Szatan zdemolowała studio nagraniowe. Zdjęcia trafiły do sieci
  5. Marta Kaczyńska przekazała dziś radosną nowinę. Wielkie szczęście w rodzinie
  6. Pilny alert RCB, służby wysyłają Polakom SMS-y. Polsat podaje regiony zagrożone szczególnym niebezpieczeństwem  

Źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News