Córka Kaczyńskiej pokazała swoje zdjęcie spod prysznica. W sieci zawrzało (FOTO)

Córka Kaczyńskiej pokazała swoje zdjęcie spod prysznica. W sieci zawrzało (FOTO) Źródło: Youtube.com/ArtiqbForever2

Córka Kaczyńskiej, Ewa Dubieniecka, zaskoczyła wszystkich zamieszczając swoje zdjęcie spod prysznica. 15-latka pokazuje, że umiejętnie robi zdjęcia w każdych, nawet najtwardszych warunkach. Pomysłowości można jej pozazdrościć.

Córka Kaczyńskiej, a wnuczka Lecha Kaczyńskiego, nie traci żadnej okazji, by na Instagramie pochwalić się swoim życiem przed internautami. Nastolatka zachowuje się jak każda dziewczyna w tym wieku. Mnogość zainteresowań można liczyć na palcach obu rąk. Jeździectwo, podróże, moda, nauka języków, a teraz muzyka. Czego słucha Ewa Dubieniecka?

Córka Kaczyńskiej zainteresowała się Koreą. Poznaje ludzi z całego świata

Jak każda nastolatka, i córka Marty Kaczyńskiej uległa modnej ostatnio muzyce z Azji. Czy k-pop, bo tak nazywa się kultowy gatunek zdobywający serca młodych dziewczyn, oczarował tak mocno Ewę Dubieniecką, że musiała skorzystać z zimnego prysznica?

Justin Bieber to już przeżytek. Teraz na topie są koreańskie boysbandy - córka Kaczyńskiej to wielka fanka jednego z nich, pod nazwą BTS. Ich muzyka towarzyszy jej codziennie. Przedtem zakochała się w BIG BANG - również azjatyckich utalentowanych chłopcach.

Statuetka dla najlepszej fanki pośrednio należy do Ewy Dubienieckiej

W opisie swojego zdjęcia z łazienki Ewa zawarła tytuł jednej z popularnych piosenek BTS, pod tytułem "Blood, sweat & tears", czyli "Krew, pot i łzy". Pozująca w pełnym makijażu, schowana pod kapturem i ze słuchawkami w uszach rzeczywiście ciężko pracowała, aby sfotografować się pod jak najlepszym ujęciem.

Jej hobby pokazuje, że osoby z całego świata łączą się ze sobą przez wspólną pasję i miłość do koreańskiej muzyki. Ciekawe, czy Ewa zaczęła uczyć się już tego skomplikowanego języka? Jeśli jeszcze tego nie zrobiła - powinna, bowiem pod jej zdjęciem powoli pokazują się komentarze pisane właśnie w tym dalekowschodnim języku. Jednak z dziewcząt napisała jej: "사랑", co znaczy "miłość".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ewa Dubieniecka została również uhonorowana statuetką dla najlepszej fanki. Zespół, za którym szaleje w 2018 roku podczas rozdania nagród MTV EMA otrzymał wyróżnienie właśnie w tej kategorii. Pokazuje to, jak silna i duża jest armia fanek - a w Polsce najpopularniejszą jest chyba właśnie Ewa.

Screen: Jastrząb Post

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo piękna
  2. TRAGICZNA katastrofa lotnicza! Właśnie ZGINĄŁ kochany przez miliony muzyk
  3. Marta Kaczyńska jest w kolejnej ciąży?! Wielkie poruszenie po jej najnowszym zdjęciu (FOTO)
  4. Nie żyje aktor kultowego filmu, który oglądali wszyscy na TVN, TVP i Polsacie. Koszmarna tragedia
  5. Trwa dramatyczna walka. Dziś rano pojawiły się nowe informacje o stanie ojca dzieci Małgorzaty Rozenek
  6. Ania Wyszkoni zgasiła Wiśniewskiego jednym zdaniem. Michał publicznie obraził jej męża

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News