Córka Kaczyńskiej pod ostrzałem! O jej wyczynach mówi cała Polska

Córka Kaczyńskiej pod ostrzałem! O jej wyczynach mówi cała Polska

Marta Kaczyńska jest prawniczką, od pewnego czasu także dziennikarką. Sławę zyskała głównie przez swoich rodziców, którzy byli parą prezydencką. Kaczyńska prowadzi swoje media społecznościowe, robi to jednak ostrożnie i oszczędnie. Inaczej niż córka Kaczyńskiej, która w swoich mediach społecznościowych robi prawdziwą furorę. A ma dopiero 15 lat!

Ewa Dubieniecka jest starszą córką Marty Kaczyńskiej. Dziewczyna ma dziś 15 lat, a już robi furorę w Internecie. Jej wyczyny są na ustach całej Polski. Trudno powiedzieć, czy na tym zależało jej mamie. Ewa jest wszakże bardzo młoda. To chyba nie jest wiek, w którym powinno zaczynać się karierę medialną.

Córka Kaczyńskiej w centrum zainteresowań

Młoda Ewa Aleksandra Dubieniecka chętnie wrzuca do sieci liczne zdjęcia. Na ich podstawie można wnioskować, że córka Kaczyńskiej zainteresowania i urodę odziedziczyła po mamie. Na każdym zdjęciu, jakie można znaleźć na jej profilu na Facebooku - towarzyszy jej koń. Prócz tego, jak donoszą media, wnuczka Lecha Kaczyńskiego wyjątkowo dobrze się uczy. Łączy to z licznymi treningami jeździeckimi, co jest niezwykle zaskakujące. Prócz treningów - zalicza także zawody, w których osiąga niemałe sukcesy!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Kryzys u Lewandowskich. Anna ma dość, jest wściekła

O jej wyczynach i osiągnięciach mówi cała Polska. Pojawiają się jednak także liczne głosy krytyki. Część internautów uważa, że córka Kaczyńskiej próbuje robić z siebie internetową celebrytkę wykorzystując sławę jej mamy. Trudno stwierdzić, która strona ma rację. Z pewnością zdjęcia z jej Instagrama, które swego czasu wyciekły do sieci, mogą wzbudzać emocje. Równocześnie jednak obecnie jej konta nie sposób odnaleźć pod jej nazwiskiem, zatem albo je usunęła, albo odpowiednio skutecznie się ukrywa. Inaczej jest z kontem na Facebooku, które faktycznie pełne jest fotografii z końmi. Przyszła gwiazda Instagrama już dziś może pochwalić się niemałą kolekcją obserwatorów w Internecie, którzy z niecierpliwością czekają na każdą nową wrzutkę.

Młode gwiazdy robią furorę w Internecie

Wiek wchodzenia w show-biznes wyraźnie się obniża. Można także stwierdzić, że to, co kiedyś było dostępne tylko dla pojedynczych "gwiazd dziecięcych" teraz może sobie zdobyć każda dziewczyna mająca telefon i dostęp do Internetu. Dlatego coraz częściej zdarza się, że młodziutkie dziewczyny, zwłaszcza te, które pochodzą ze słynnych rodzin, stają się gwiazdami Internetu zanim jeszcze ich rodzice się zorientują. Nie tylko córka Kaczyńskiej, ale także np. córka Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk w podobny sposób zaczyna swoją karierę. Nie zawsze spotyka się to z pozytywnym odbiorem. Młode gwiazdy często spotykają się z wyjątkowo paskudnym hejtem wymierzonym w nie i ich rodziny. Marta Kaczyńska córka kaczyńskiej Fot. Instagram/Ewa Kaczyńska Marta Kaczyńska córka kaczyńskiej Fot. Instagram/Ewa Kaczyńska Marta Kaczyńska córka kaczyńskiej Fot. Instagram/Ewa Dubieniecka Córka Kaczyńskiej fot. facebook.com/red.coat.56808 Córka Kaczyńskiej fot. facebook.com/red.coat.56808 Córka Kaczyńskiej fot. facebook.com/red.coat.56808 Córka Kaczyńskiej fot. facebook.com/red.coat.56808 Córka Kaczyńskiej fot. facebook.com/red.coat.56808
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. A więc jednak! Oliwia Bieniuk idzie w ślady mamy
  2. Marta Kaczyńska oburzyła tysiące Polaków. Jej nowy pomysł rozpętał burzę
  3. Jarosław Kaczyński okłamał umierającą matkę, by uratować jej życie
  4. Meghan Markle i książę Harry spodziewają się bliźniaków?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News