11-letnia córka Kaczyńskiej masakruje hejtera. "Ojca ci wypuścili z pierdla?"

11-letnia córka Kaczyńskiej masakruje hejtera. "Ojca ci wypuścili z pierdla?"

Córka Kaczyńskiej pomimo młodego wieku wykazała się dużym hartem ducha i opanowaniem w konfrontacji z internetowym hejterem. Dziewczyna jest znana z podobnych konfrontacji, które miały miejsce tuż po trzecim ślubie bratanicy Jarosława Kaczyńskiego.

Córka Kaczyńskiej w ostatnim czasie ma w internecie pełne ręce roboty. W związku ze zmianami, które w ostatnim czasie bratanica prezesa PiS przechodzi w swoim życiu, w sieci pojawiła się nowa fala hejtu w jej kierunku. Przypomnijmy, niedawno Marta Kaczyńska po raz trzeci wyszła za mąż, tym razem wybrankiem jej serca został biznesmen Piotr Zieliński. Niedługo po ślubie, młoda para doczekała się syna. Noworodek to trzecie dziecko Marty Kaczyńskiej. Synek dołączył tym samym do dwóch córek, Martyny i Ewy, które pochodzą z poprzedniego związku Kaczyńskiej. Oczywiście w sieci znalazło się wiele osób chętnie komentujących zarówno w kwestii ślubu, jak i dzieci Marty Kaczyńskiej.

Córka Kaczyńskiej ustawiła hejtera do pionu

11-letnia córka Kaczyńskiej, Martyna, jest miłośniczką jeździectwa, czym śmiało chwali się w mediach społecznościowych. W opisie jej profilu na jednym z portali społecznościowych widnieje kilka dat, m.in. data urodzenia. Do jeden z takich dat postanowił przyczepić się internetowy hejter. - Co to za data u góry? Stary wtedy wyszedł z pierdla? Czy matka poznała nowego ojca? - takimi słowami internauta zwrócił się do Martyny Kaczyńskiej w komentarzu. 11-latka odpowiedziała z klasą, pokazując, że nie ma zamiaru wchodzić w niepotrzebne słowne przepychanki. - Dostałam konia. Nie ocenia się książki po okładce - skwitowała wypowiedź hejtera córka Marty Kaczyńskiej.

Kaczyńska znowu pod ostrzałem hejterów

Martyna broniła już swojej mamy przed hejterami tuż po jej trzecim ślubie. Marta Kaczyńska wrzuciła wtedy do sieci zdjęcie dłoni nowoupieczonych małżonków z widocznymi obrączkami na palcach. W tym momencie pod postem Marty Kaczyńskiej pojawiło się wiele niepochlebnych komentarzy. Kiedy 11-letnia Martyna wkroczyła do akcji, hejt został skierowany w jej stronę. W tym momencie Marta Kaczyńska zdecydowała się na usunięcie wszystkich niepochlebnych komentarzy umieszczonych pod zdjęciem.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Kaczyńska kopiuje Lewandowską? Internauci tarzają się ze śmiechu
  2. Uwaga emeryci! Ujawniono, że jeden z najpopularniejszych leków jest trujący
  3. Rafał Zawierucha u Tarantino. Kim jest? Kto to? W czym grał?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News