Córka Kaczyńskiej odważnie pozuje. Co na to mama?

Córka Kaczyńskiej odważnie pozuje. Co na to mama?

Córka Kaczyńskiej coraz częściej pojawia się w plotkarskich mediach. Wszystko to za sprawą burzy, która powstała wokół kolejnego ślubu jej matki oraz odważnych zdjęć publikowanych na profilu na Instagramie. Nie da się ukryć, że Ewa staje się coraz bardziej podobna do Marty Kaczyńskiej.

Krajowe media w ostatnim czasie namiętnie rozpisują się na temat nowego związku córki prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dziennikarze zainteresowali się także przyjściem na świat trzeciego dziecka prawniczki, którego ojcem jest jej obecny mąż, Piotr Zieliński. Wszyscy chcą bowiem znać płeć oraz imię malucha.

Kim jest córka Kaczyńskiej?

Uwagę portali plotkarskich coraz częściej zdobywają także córki Kaczyńskiej ze związku z Marcinem Dubienieckim. Konto na Instagramie 15-letniej Ewy obserwuje już ok. 1500 osób, a liczba ta stale rośnie. Internauci zainteresowali się więc życiem nastolatki, która chętnie staje w obronie matki, gdy jest ona atakowana na portalach społecznościowych. Dziewczyna pokazuje coraz bardziej odważne zdjęcia, dzięki którym możemy się dowiedzieć, że staje się naprawdę podobna do Marty Kaczyńskiej.

Ewa Dubieniecka Instagram

Ewa, jak wiele polskich nastolatek, z oddaniem chwali się szczegółami swojego życia prywatnego. Pokazuje zdjęcia z ukochanym koniem oraz przyjaciółmi, czy też ujęcia z wakacji. Niektórzy internauci twierdzą, iż mogła pozazdrościć popularności Oliwi Bieniuk, gdyż wiele jej zdjęć jest wykonanych w odważny, ale artystyczny sposób. Jednocześnie zastanawiają się jednak, czy Marta Kaczyńska zgodziłaby się na podobną karierę swojej córki. Przypomnijmy, że Jarosław Bieniuk zdecydował się na razie przerwać poczynania swojego dziecka w świecie mody. Córka Kaczyńskiej Fot. Instagram/Ewa Dubieniecka Córka Kaczyńskiej Fot. Instagram/Ewa Dubieniecka Córka Kaczyńskiej Fot. Instagram/Ewa DubienieckaZOBACZ TAKŻE:
  1. Marta Kaczyńska podjęła niespodziewaną decyzję. Rewolucja w jej życiu!
  2. Edyta Górniak pokazała zdjęcie matki po udarze. Fani zmieszali ją z błotem
  3. Lewandowska złamała prawo?! Mogła zginąć, bezmyślne zachowanie
  4. Gwiazda Polsatu w ciężkiej depresji. Śmierć zabrała jej ukochanego męża
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News