Koszmar córki Kaczyńskiej. Jej ojcu zrobią przerażające, poniżające rzeczy

Koszmar córki Kaczyńskiej. Jej ojcu zrobią przerażające, poniżające rzeczy Źródło:

Córka Kaczyńskiej ma się o co martwić. Jej ojciec przejdzie przez prawdziwe piekło, które może się dla niego skończyć załamaniem całego dotychczasowego życia. Jeśli zagrożenie się spełni, to córki nie zobaczy bardzo długo.

Córka Kaczyńskiej, Ewa bardzo związana jest ze swoim ojcem Marcinem Dubienieckim. Wraz z siostrą często spotykają się z mężczyzną, który pomimo rozwodu z ich matką stara się być aktywnym członkiem rodziny. Jak się okazuje, te pełne rodzinnego szczęścia chwile mogą się zaraz skończyć. Stanie przed sądem, gdzie zostaną mu przedstawione bardzo mocne zarzuty. Swoje najlepsze lata może spędzić w więzieniu.

Córka Kaczyńskiej w szoku. Ukochany tata w wielkich problemach

Trudno sobie wyobrazić, co przeżywa Ewa Dubieniecka, córka mężczyzny oraz Marty Kaczyńskiej. Marcin Dubieniecki musi stanąć przed prokuraturą w celu złożenia zeznań. Mężczyzna jest oskarżony o wyłudzenie 14,5 mln zł z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz o pranie brudnych pieniędzy. Jak sam mężczyzna mówi, trwające już prawie 3 lata postępowanie jest grą polityczną i zemstą byłej żony na nim. To nie koniec horroru. Mężczyzna mierzy się z wielkimi problemami natury zawodowej i prywatnej. Pomimo tego, że były mąż Marty Kaczyńskiej nie ma udowodnionej winy, to już w 2015 roku zostały mu odebrane uprawnienia do wykonywania zawodu prawnika, a co za tym idzie - pogrzebano jego karierę zawodową. Co więcej, każdy ruch biznesmena jest śledzony. W 2017 roku tuż po wykupieniu pakietu kontrolnego ekstraklasowego klubu Arka Gdynia musiał go odsprzedać ze względu na dużą presję społeczną i zapowiedzi prokuratury o przyjrzeniu się sprawie. Czy ojciec dzieci Kaczyńskiej jest elementem gry Jarosława Kaczyńskiego?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jarosław Kaczyński nie lubi Dubienieckiego

Prezes PiS nigdy nie darzył sympatią męża swojej bratanicy. Nie zaakceptował faktu, że mężczyzna stał się drugim wybrankiem Kaczyńskiej i nie uczestniczył w 2007 roku na ślubie pary. Co więcej, relacje między panami pogorszyły się, kiedy Dubieniecki zaczął otwarcie przyznawać się do głosowania na Platformę Obywatelską. Czy Jarosław Kaczyński nie lubi mężczyzny do tego stopnia, że musiał zaangażować służby, aby przesłuchiwały mężczyznę? Relacje byłych małżonków wydawały układać się poprawnie; często widują się w trakcie zawodów konnych swoich córek i nie brak im serdeczności i traktowania się ze wzajemnym szacunkiem. Polityka, sprawy finansowe, a może rodzina? Co jest rzeczywistym powodem ścigania Dubienieckiego?  ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rossmann kładzie konkurencję na łopatki! Tłumy klientów będą czekać na otwarcie
  2. Amerykańskie służby zabrały się za brytyjską rodzinę królewską! Meghan Markle na celowniku
  3. „Ratowałbyś Kaczyńskiego, gdyby zasłabł”? Odpowiedź ministra rozwścieczy niejednego
  4. Przeciwnik Wassermann ujawnia! Tak zachowywała się posłanka w trakcie kampanii
  5. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News