Czy Kaczyńska ma pojęcie, co jej córka robi w Internecie? Burza w sieci

Czy Kaczyńska ma pojęcie, co jej córka robi w Internecie? Burza w sieci Źródło: screen youtube.com/eOstroleka

Córka Kaczyńskiej powoli zyskuje coraz większą popularność w sieci. Zdaniem internautów jednak jej mama Marta Kaczyńska nie skupia na córce zbyt wielkiej uwagi i nie kibicuje jej sukcesom.

Starsza córka Kaczyńskiej, Ewa Dubieniecka, powoli wyrasta na internetową gwiazdę. Nastolatka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje posty. Zwłaszcza jej profil instagramowy przykuwa uwagę wielu osób. Jednak czy jej mama zdaje sobie z tego sprawę?

Córka Kaczyńskiej pozostawiona samej sobie?

Nie da się ukryć, że Marta Kaczyńska jest bardzo kontrowersyjną osobą, która wzbudza całą masę mieszanych uczuć u ludzi. Jedni ją uwielbiają, a inni wręcz przeciwnie. Duży wpływ na to ma jej postawa prezentowana zarówno w mediach, jak i felietonach. Wiele osób zarzuca jej hipokryzję, jednak internauci zauważyli jeszcze jedną niepokojącą rzecz.

Marta Kaczyńska w zeszłym roku po raz trzeci została matką i teraz wraz ze swoim trzecim mężem wychowuje wszystkie swoje trzy pociechy. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego, podobnie jak jej córki, jest aktywna w Internecie, gdzie również prowadzi swój własny profil na portalu Instagram. Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej często publikuje na nim zdjęcia uchylające tajemnicy jej życia prywatnego.

Z tego też względu nie mogło tam zabraknąć pięknych pejzaży z egzotycznych wyjazdów, jak i zdjęć dzieci. Jednak internauci, którzy obserwują jej profil, od dłuższego czasu zauważyli coś, co ich zaniepokoiło. Chodzi dokładniej o starszą córkę Marty Kaczyńskiej, a konkretnie jej brak na zdjęciach publikowanych przez jej mamę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Za to młodsza z sióstr jest bohaterką wielu fotografii, przez co pojawiły się liczne komentarze sugerujące, że Marta Kaczyńska skupia swoją uwagę przede wszystkim na młodszej z dziewczyn, a starszą odstawiła na boczny tor, pozostawiając praktycznie samą sobie.

 - Czy ona w ogóle zdaje sobie sprawę, co robi jej starsza córka? Bo po tych zdjęciach to wygląda, jakby miała ją gdzieś - pisze jedna z internautek.

 - Oho ktoś tu chyba zapomniał, że ma dwie córki, a nie jedną. Naprawdę żenada - czytamy.

 - No tak o wiele łatwiej wzbudzić sympatię z małym dzieckiem u boku, więc starsza już tak blisko mamusi nie jest - dodaje kolejna internautka.

Na dodatek internauci zauważyli, że Marta Kaczyńska nie obserwuje Ewy na Instagramie. Czy to znaczy, że nie wie, co jej córka regularnie publikuje w sieci?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje gwiazdor znanego HITU. Policja twierdzi, że to ZABÓJSTWO na zlecenie
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że mógł zrobić coś takiego
  3. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"
  4. Podczas porodu oderwano dziecku główkę. Teraz sprawą zajmie się prokuratura we Wrocławiu
  5. Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować
  6. Dziś w nocy zamordowali dziennikarkę. TVN poinformował o ogromnej tragedii

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News