Tak Kaczyńska ukarała córkę za pokazanie zdjęcia dziecka. Uderzyła tam, gdzie boli najbardziej

Tak Kaczyńska ukarała córkę za pokazanie zdjęcia dziecka. Uderzyła tam, gdzie boli najbardziej

W związku z narodzinami kolejnego dziecka Marty Kaczyńskiej, zrobiło się gorąco wokół całej jej rodziny. Bratanica prezesa PiS stara się chronić swoją prywatność jak to tylko możliwe. Doszło nawet do tego, że córka Kaczyńskiej została niezwykle boleśnie ukarana za ujawnienie zdjęcia braciszka.

Nowy potomek rodziny Marty Kaczyńskiej wywołał spore zamieszanie w Internecie. Mimo wszelkich prób zachowania prywatności, Marta Kaczyńska zapomniała o kontroli w najbliższym gronie. 7 sierpnia, niedługo po narodzinach nowego dziecka w Internecie pojawiło się jego zdjęcie. 15-letnia Ewa podzieliła się na Instagramie zdjęciem swojego nowo narodzonego brata. Jej radość nie trwała jednak długo. Starsza córka Kaczyńskiej nie spodziewała się szybkiej reakcji mediów. Chwilę później nie tylko zdjęcie zniknęło z sieci, ale też sama zamieszczająca. Profil 15-latki na Instagramie śledziło aż kilkadziesiąt tysięcy osób. Jeszcze niedawno można było zobaczyć jej zdjęcia z wycieczki do Londynu, dziś nie ma żadnego. Możemy tylko domyślać się, że raczej nie ona sama usunęła tak popularny profil.

Czy córka Kaczyńskiej zasłużyła na karę?

Nie tylko starsza z córek udziela się w mediach społecznościowych. Gdy w Internecie zawrzało odnośnie do ślubu Marty, młodsza z rodzeństwa 11-letnia Martyna postanowiła stanąć w obronie matki. Jej komentarze spotkały się jednak z negatywnym odzewem. Społeczność szybko zaczęła zarzucać dziewczynce, że ta nie powinna się w ogóle udzielać, ponieważ jest za młoda. To prawda, aby mieć konto na Instagramie zgodnie z regulaminem trzeba mieć ukończone minimum 13 lat. Mimo to młodsza z córek nie pożegnała się z kontem w mediach społecznościowych, ale właśnie starsza. Najwyraźniej 15-letnia Ewa wysoce się naraziła, dzieląc się szczęściem związanym z narodzinami brata. Kilkudziesięciu tysięcy obserwujących nie łatwo będzie odzyskać, o ile w ogóle młoda Kaczyńska wróci na portal. Czy taka kara jest odpowiednia dla dorastającej nastolatki? A może wystarczyłby po prostu szlaban i krótka rozmowa o wartościach w rodzinie?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przerażająca wizja szamana o synu Kaczyńskiej. Będzie rządzić Polską
  2. Pół Polski nagle nienawidzi Kraśki. Chcą go zniszczyć, stał się wrogiem numer jeden
  3. Na PiS padł blady strach. Rodzi się nowe, ogromne ugrupowanie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News