Córka Kaczyńskiej opublikowała niesamowicie prywatne zdjęcia. Mama będzie wściekła?

Córka Kaczyńskiej opublikowała niesamowicie prywatne zdjęcia. Mama będzie wściekła? Źródło: Fot. Wikipedia

Córka Kaczyńskiej to postać, która mocno interesuje Polaków. Jak się okazuje, rodzinne powiązania z najważniejszym prezesem w kraju mogą być czasem przekleństwem. Na ręce dziewczyny patrzy cały kraj, a publikowane przez nią zdjęcia są prawdziwą pożywką dla mediów. Co tym razem trafiło do sieci?

Córka Kaczyńskiej jest wyjątkowo aktywną osobą w mediach społecznościowych. Dziewczynka jakiś czas temu udostępniła zdjęcie swojego nowo narodzonego braciszka. Fotografię tę bardzo szybko podłapały media, a przecież wizerunki dzieci znanych osób są w dzisiejszych czasach wyjątkowo mocno strzeżone. Na tym jednak nastolatka nie poprzestała. Pokazała coś jeszcze bardziej prywatnego.

Córka Kaczyńskiej pokazuje mieszkanie

Ewa Dubieniecka, czyli najstarsza córka Marty Kaczyńskiej, ma swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją około 600 osób. Dziewczynka uznała, że świetnym pomysłem będzie podzielenie się z obserwatorami tym, jak wygląda wnętrze jej domu. Na profilu dziewczynki można więc zobaczyć bardzo dużo zdjeć przedstawiających mieszkanie w którym żyje. Wnętrze fotografowanego domu jest bardzo jasne i minimalistyczne, a za razem bardzo nowoczesne. Uwagę przykuwają również ogromne okna. Co na to wszystko mama nastolatki? Instagramowe konto Ewy jest publiczne, a co za tym idzie, treści przez nią zamieszczane są widoczne dla każdej zainteresowanej osoby. Nie jest to najrozsądniejsze, biorąc pod uwagę fakt, że dziewczynka jest osobą medialną. Bez względu na to, czy tego chciała, czy też nie, jej życie jest częściowo obdarte z prywatności - są to minusy życia w jednej z najbardziej rozpoznawalnych rodzin w kraju.

Internauci z misją umoralniania

Zdjęcia umieszczane przez dziewczynkę nie obeszły się bez echa. Po publikacji zdjęć niemal od razu znalazło się mnóstwo komentatorów oraz doradców do spraw życia. Pod wpisami nastolatki znajdują się nie tylko oceny odnośnie jej urody, ale i "rady" dotyczące bycia porządnym człowiekiem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Dziecko, zamiast pstrykać sobie głupie fotki, naucz się jak być porządnym człowiekiem. Wzorów co prawda z rodziny nie miałaś, ale zawsze warto próbować ... - napisał gorzko jeden z komentujących. Powody takich przykrych komentarzy są trudne do odgadnięcia. Należy pamietać o tym, że Ewa Dubienecka jest przede wszystkim jeszcze dzieckiem. Nastolatka chciałaby po prostu mieć swoje życie w mediach społecznościowych, tak samo jak każdy jej równieśnik. Niestety, ze względów niezależnych od niej, jest jej to nieco utrudnione.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Bronisław Komorowski właśnie upokorzył Andrzej Dudę! PiS prosi go o zmianę zdania
  2. Senat PONOWNIE postawił się PiS! Najważniejsza ustawa pod znakiem zapytania
  3. Wojewódzki zdradził kulisy swojego romansu z dziecięcą gwiazdą Klanu! Fani w szoku
  4. Pies, który jest trudny w wychowaniu? Jeden Twój błąd, a koniec będzie tragiczny
  5. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos - Lelum.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News