Córka Kaczyńskiej ma już dość, nie wytrzymuje. "Już mnie to nie obchodzi"

Córka Kaczyńskiej ma już dość, nie wytrzymuje. "Już mnie to nie obchodzi"

Córka Kaczyńskiej nie jest już małym dzieckiem. Ostatnio publicznie dała wyraz gwałtownym emocjom i w jednym z wpisów przyznała, że ma już dość. Co tak bardzo zdenerwowało dziecko bratanicy najbardziej znanego polityka w kraju?

Córka Kaczyńskiej zwróciła na siebie uwagę mediów już wtedy, gdy stanęła w obronie swojej matki, kiedy ta musiała zmierzyć się z olbrzymią krytyką opinii publicznej. Negatywne komentarze posypały się, gdy Marta Kaczyńska po raz trzeci wyszła za mąż i na swoim ślubie wystąpiła w bardzo zaawansowanej ciąży. Ewa Dubieniecka, najstarsza córka Kaczyńskiej, pokazała wtedy, że ma bardzo silny charakter i nie zamierza przejmować się opiniami hejterów. Ewa Dubieniecka (16 l.) nie od dziś udziela się w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie publikuje zdjęcia, które pokazują, że nie jest już dzieckiem, ale dojrzewającą, młodą kobietą.

Córka Kaczyńskiej ostro odpowiada hejterom. "Zawsze możecie przestać mnie obserwować"

Jak każda nastolatka ma swój styl, który wyróżnia ją w tłumie. Córka Kaczyńskiej interesuje się muzyką i kulturą koreańską, co znajduje odzwierciedlenie w jej wizerunku, którym chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami. Nie wszystkim jednak przypadł on do gustu. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Jak to często w takich przypadkach bywa, wylała się fala hejtu. Jednak również tym razem młoda Dubieniecka pokazała, że ma naprawdę silny charakter. 16-latka postanowiła w zdecydowany sposób przeciwstawić się hejterom. Zrobiła to w bardzo radykalnie. Wstawiła zdjęcie opatrzone wymownym komentarzem: - Czuję tu sporo nienawiści, ale wiecie co? Zawsze możecie przestać mnie obserwować. Już mnie to nie obchodzi – napisała córka Kaczyńskiej.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Marta Kaczyńska może być dumna z córki - ma silną osobowość

Marta Kaczyńska może być dumna ze swojej córki, ponieważ potrafi ona zdystansować się do olbrzymiej ilości negatywnych komentarzy, na które praktycznie codziennie narażona jest rodzina Jarosława Kaczyńskiego. W tej sytuacji dziewczyna pokazała swoją mocną osobowość. Wnuczka Lecha Kaczyńskiego jest świadoma swojej wartości. Nastolatka, oprócz licznych zainteresowań, bardzo dobrze się uczy. Jej pasją jest jeździectwo, w którym ma imponujące wyniki. Oprócz treningów, bierze udział w licznych zawodach, gdzie osiąga niemałe sukcesy. Nic więc dziwnego, że bardzo łatwo sprzeciwia się opiniom anonimowych użytkowników mediów społecznościowych.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ola Kwaśniewska ZASKOCZYŁA! Nikt się TEGO nie spodziewał
  2. Odkryliśmy największą TAJEMNICĘ Agnieszki Chylińskiej. Fani pospadają z krzeseł
  3. TVP trzymała to w tajemnicy, przełom. Wiadomości zepchnięte na boczny tor
  4. Tadeusz Rydzyk grozi. Ojciec Dyrektor wyparł się wszystkiego
  5. Poznaliśmy ranking diet opracowany przez specjalistów. Już nie musisz się martwić o szczupłą sylwetkę
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Jastrząb Post    
    Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News