Na Wawelu zabrakło córki Kaczyńskiej. Gdzie była w tym czasie 16-letnia Ewa?

Na Wawelu zabrakło córki Kaczyńskiej. Gdzie była w tym czasie 16-letnia Ewa? Źródło: Flickr.com/Piotr Drabik

Córka Kaczyńskiej i jej rodzeństwo zawsze byli przy mamie, gdy ta szła odwiedzić grób swoich rodziców na Wawelu. Dziś jednak nastolatka nie pojawiła się z resztą rodziny. Powody, które nie pozwoliły jej uczcić pamięci dziadków, były ważniejsze.

Córka Kaczyńskiej, 16-letnia Ewa, jej młodsza siostra Martyna i najmłodszy braciszek Aleksander od lat odwiedzają kryptę na Wawelu, by razem z Martą pomodlić się przy grobie tragicznie zmarłych dziadków. Dziś jednak zabrakło najstarszej pociechy prawniczki. Nastolatka nie pojawiła się przy grobie pary prezydenckiej. Wiele osób zastanawia się, czemu dziewczyna zdecydowała się na taki krok.

Kolejna rocznica katastrofy smoleńskiej. Marta Kaczyńska odwiedziła rodziców na Wawelu

W 9. rocznicę katastrofy smoleńskiej jedyna córka pary prezydenckiej, Lecha i Marii Kaczyńskich, jak co roku postanowiła odwiedzić ich grób. Po raz kolejny wczesnym rankiem udała się do Krakowa, gdzie na Wawelu spoczywają jej rodzice.

Przez te wszystkie lata Marta Kaczyńska zabierała ze sobą wszystkich najważniejszych członków rodziny: córki Ewę i Martynę oraz nowego męża Piotra Zielińskiego. Mężczyzna towarzyszył jej już w zeszłym roku, jeszcze jako narzeczony. Prawniczka była wtedy w ciąży z dzieckiem Piotra.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeszcze wcześniej na Wawel jeździł także Marcin Dubieniecki, drugi mąż kobiety. Od zawsze był to wyjątkowo ważny dzień dla całej rodziny, która razem stawała przed poległą parą prezydencką. Niezależnie od okoliczności, wszyscy pragnęli po raz kolejny złożyć hołd przedwcześnie zmarłym Lechowi i Marii Kaczyńskim. 

Córka Kaczyńskiej po raz pierwszy nie pojawiła się na Wawelu. Wiadomo, jaki miała powód

10 kwietnia to każdego roku bardzo bolesny dzień dla wielu rodzin. Od momentu tragicznego rozbicia się samolotu pod Smoleńskiem Marta Kaczyńska, jej dzieci oraz mężowie co roku odwiedzali grób rodziców prawniczki. Stało się to tradycją, której każdy z nich przestrzegał i szanował. 

Dziś jednak po raz pierwszy na Wawelu nie stawiła się córka Kaczyńskiej, 16-letnia Ewa. Nastolatka miała ku temu ważny powód - właśnie w tym roku kończy gimnazjum, a dziś rozpoczęły się egzaminy na koniec tego okresu nauki. Dziewczyna musiała zostać w szkole, aby móc przystąpić do najważniejszego jak dotąd sprawdzianu.

To wyjątkowo trudny dzień dla uczennicy, która musi sobie poradzić nie tylko ze stresem, ale także z przykrymi wspomnieniami poprzednich lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Filip Gurłacz musiał odejść z „M jak Miłość” za karę! Co się stało?
  2. Dziennikarka TVP została zamordowana przez własną córkę. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
  3. Gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Konieczna była operacja
  4. Julia Wieniawa szczerze o związku z 15 lat starszym mężczyzną. Baron będzie zły?
  5. Katastrofa smoleńska - nowe fakty. 2019 rok przyniesie rozstrzygnięcie?
  6. Martyniuk pojednał się z synem. W Wielkanoc przeżyją razem coś wyjątkowego

Źródło: Superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News