Córka Kaczyńskiej WPADŁA W FURIĘ. Zaczęła wyzywać ludzi

Córka Kaczyńskiej WPADŁA W FURIĘ. Zaczęła wyzywać ludzi

Marta Kaczyńska w ubiegłą sobotę wzięła ślub. To już trzeci raz, gdy bratanica prezesa stanęła na ślubnym kobiercu. Wylała się na nią fala hejtu w związku z tym wydarzeniem. Niespodziewanie w obronie swojej mamy zareagowała córka Kaczyńskiej, która dosłownie wpadła w furię.

Marta Kaczyńska ma dwie córki. Furorę w mediach społecznościowych robi starsza, dojrzewająca już Ewa Dubieniecka. Druga córka Kaczyńskiej, Martyna, ma dopiero 11 lat. Także pochodzi z drugiego związku bratanicy prezesa PiS z Marcinem Dubienieckim. W sobotę córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich po raz trzeci w swoim życiu stanęła na ślubnym kobiercu. Tym razem wybrankiem 38-letniej Marty jest Piotr Zieliński, biznesmen z Warszawy. Marta Kaczyńska jest z nim także w ciąży i już za ok. miesiąc spodziewa się rozwiązania.

Marta Kaczyńska i jej związki

Nim Marta Kaczyńska związała się z Piotrem Zielińskim, zdążyła już dwukrotnie wziąć ślub. Po raz pierwszy jeszcze na studiach z kolegą z uczelni - Piotrem Smuniewskim. Ten związek nie przetrwał próby czasu. Rozwiedli się w 2007 roku. Marta związała się z Marcinem Dubienieckim jeszcze zanim rozwiodła się z pierwszym mężem. Później okazało się, że najstarsza córka Marty, która urodziła się niedługo po ślubie ze Smuniewskim, nie jest jego córką. Marta, wiążąc się formalnie z Dubienieckim, była z nim już w drugiej ciąży. Starsza córka Kaczyńskiej, Ewa, została przysposobiona przez nowego partnera mamy i przyjęła jego nazwisko. W 2014 roku ten związek także się rozpadł. Od tego czasu, aż do niedawna, Marta Kaczyńska była singielką i samotną mamą. To się niedawno zmieniło. Bratanica Jarosława Kaczyńskiego zaczęła spotykać się z Piotrem Zielińskim, z którym zaszła także w ciążę. W sobotę wzięli ślub cywilny w warszawskim urzędzie stanu cywilnego. Planowali wprawdzie ślub kościelny (jednostronny, Zieliński nie jest katolikiem). Marta Kaczyńska w tym celu specjalnie zadbała o stwierdzenie nieważności pierwszego małżeństwa kościelnego ze Smuniewskim. Okazało się jednak, że część dokumentów nie dotarła na czas z Watykanu, para nie chciała zaś dłużej czekać.

Córka Kaczyńskiej w furii

Marta pochwaliła się w Internecie zdjęciem obrączek, pod nim zaś rozpoczęła się prawdziwa burza. Obok wielu komentarzy z gratulacjami, pojawiło się znacznie więcej krytykujących córkę Lecha Kaczyńskiego. Fala hejtu dotyczy głównie hipokryzji Marty Kaczyńskiej, która od 2014 roku pisze moralizatorskie felietony w tygodniku "Sieci", w których wyjaśnia m.in. zalety życia z jednym partnerem. Ataki na matkę postanowiła odeprzeć młodsza córka Kaczyńskiej, Martyna Dubieniecka. 11-latka dosłownie wpadła w furię czytając niektóre komentarze internautów na Instagramie. Jednej z osób, która zasugerowała Kaczyńskiej i Zielińskiemu zakłamanie zasugerowała, by nie wypowiadała się w Internecie. - Jacy zakłamani? Niech pani się zajmie swoim życiem, i jeśli Pani się coś nie podoba, to proszę nie komentować - napisała Martyna. To jednak nie najostrzejsze słowa, jakie padły ze strony młodej Dubienieckiej. Jedna z internautek skomentowała zdjęcie jednym słowem: "żenujące". - Żenujące to jest Pani zdjęcie na profilu oraz Pani osobowość - odpowiedziała wyjątkowo agresywnie 11-letnia córka Kaczyńskiej.

PRZECZYTAJ: Kaczyńska pochwaliła się ślubem. Szybko tego pożałowała

PRZECZYTAJ: Kaczyńska ODLECIAŁA, zaatakowała swoich sojuszników. Co na to prezes?

PRZECZYTAJ: Kaczyńska właśnie wzięła ślub! Nie tak miało to wyglądać, WPADKA ROKU

Kaczyńska Nowożeńcy przed wejściem do urzędu stanu cywilnego. Fot. YouTube/
pudelektv Fot. Instagram/mmartakaczynska Marta Kaczyńska fot. youtube.com/Plejada
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News