Oto nowa miłość córki Kaczyńskiej! Tego nikt o niej nie wiedział

Oto nowa miłość córki Kaczyńskiej! Tego nikt o niej nie wiedział

Córka Kaczyńskiej na swoich profilach w mediach społecznościowych pochwaliła się zupełnie nową miłością w swoim życiu. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Córka Kaczyńskiej w swoim życiu ma wiele pasji, a jedną z największych bez wątpienia są konie oraz jazda konno. Zarówno na jej profilu, jak i Marty Kaczyńskiej można zobczyć liczne zdjęcia ze stadniny, czy też ujęcia, gdzie nastolatka siedzi na swoim przyjacielu. Jednak to nie jedyna pasja Ewy Kaczyńskiej, którą dzieli się ze swoimi obserwatorami. Okazuje się, że teraz jej zainteresowania obrały zupełnie nowy i bardzo orientalny klimat, który w naszym kraju nie jest zbyt popularny.

Córka Kaczyńskiej jest fanką k-popu

Zainteresowanie kulturą wschodnią w naszym kraju jest z roku na rok coraz większe. Początkowo objawiało się to gigantycznym wzrostem popularności orientalnych restauracji, które kilka lat temu przechodziły prawdziwy renesans. Jednak mało kto wtedy zagłębiał się bardziej w kulturę regionów tego niesamowitego kontynentu, ale teraz znacząco się to zmieniło. Coraz więcej azjatyckich gwiazd zyskuje fanów również z innych części świata, co sprawia, że tamtejsza popkultura staje się nam coraz bliższa. Również coraz więcej osób decyduje się na naukę języków, które słyną ze swojej trudności zarówno w piśmie, jak i mowie, najlepszym dowodem na to jest córka Marty Kaczyńskiej. Ewa na swoim profilu Instagramowym coraz częściej zamieszcza zdjęcia z koreańskimi podpisami, a w sekcji komentarzy pojawiają się odpowiedzi w tym samym języku. Jest to wywołane tym, że nastolatka zaczęła publikować zdjęcia związane z gatunkiem muzycznym o nazwie k-pop, który jest azjatycką odmianą zachodniej muzyki pop.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie da się ukryć, że jest to bardzo specyficzny gatunek muzyczny, który nie trafi dużej ilości odbiorców właśnie ze względu na swój charakter. Sam wygląd i zachowanie na scenie gwiazd tego gatunku może zszokować wiele osób, ale jak widać, ma on też swoich zwolenników. Jednak mimo wszystko to bardzo dobrze, że córka Kaczyńskiej ma tak otwarty umysł i chęć odkrywania, a przede wszystkim uczenia się. Jej media społecznościowe bez wątpienia są na to najlepszym dowodem. Cóż możliwe, że za jakiś czas stanie się to jeszcze bardziej powszechna pasja, bo przecież cały czas jesteśmy świadkami formowania się nowych trendów. screen instagram.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Zbigniew Wodecki: Romans prawie zniszczył mu życie
  2. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  3. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  4. Gessler przyznała się do ciężkiej choroby! Widać ją na jej twarzy
  5. Dramatyczna sytuacja Stocha! Kariera pod znakiem zapytania
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News