Minęło już 6 miesięcy. Dalej nie ma żadnych informacji o córce Kaczyńskiej

Minęło już 6 miesięcy. Dalej nie ma żadnych informacji o córce Kaczyńskiej

Córka Kaczyńskiej najzwyczajniej w świecie zniknęła bez śladu. Od grubo ponad pół roku nie wiadomo, co doprowadziło do tej decyzji. Nie ma żadnych informacji, które pomogłyby nam zrozumieć tę sytuację. Robi się to już po prostu martwiące. 

Córka Kaczyńskiej nie daje znaku życia już od ponad sześciu miesięcy, ku zaskoczeniu wielu ludzi z jej otoczenia. Ostatni raz, kiedy można było zobaczyć jej aktywność w mediach społecznościowych - miał miejsce wczesną jesienią. Ewa Dubieniecka to jedna z trójki dzieci Marty Kaczyńskiej i wnuczka tragicznie zmarłego przed dziewięciu laty prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Wnioskując po jej aktywności w sieci, pasjonuje się jazdą konną - jeszcze niedawno prowadziła nawet tematyczny fanpage na Facebooku poświęcony tym zwierzętom i jeździectwu.

Córka Kaczyńskiej sprawiła, że jej rodzina znów jest na językach

Poprzednim razem zrobiło się głośno na temat rodziny Marty Kaczyńskiej, gdy ta urodziła swoje trzecie dziecko w sierpniu zeszłego roku. Kontrowersje budził fakt, że poród nastąpił niecałe dwa tygodnie po jej trzecim ślubie - złośliwi podejrzewali, że to właśnie ciąża mogła być głównym powodem który skłonił Kaczyńską do finalizacji ślubu z biznesmenem Piotrem Zielińskim. Jednak rodzina wydaje się być względnie szczęśliwa. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali ich wszystkich na wspólnym, rodzinnym spacerze. Córka Kaczyńskiej wydawała się być szczęśliwa z nowego członka rodziny - wrzuciła nawet zdjęcie z nim na serwis Instagram. Kolejne kontrowersje wzbudziło bardzo osobiste wyznanie Marty Kaczyńskiej. Okazało się bowiem, że jej ówczesny mąż nie jest ojcem jej córki Ewy. Wystąpiła wtedy do sądu o sądu z wnioskiem o tak zwane zaprzeczenie ojcostwa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tajemnicze półroczne milczenie

Wielu zastanawiało się, co było przyczyną jej półrocznej nieobecności w mediach społecznościowych. Takie zniknięcia bowiem nie zdarzają się często i ich wytłumaczenia często nie poznajemy. Także i w tej chwili wszyscy bliscy zaczynają tracić nadzieję, że kiedykolwiek da jeszcze jakiś znak życia. - Hejka, my od wczoraj jesteśmy na szkoleniu u p. Rudigera Wassibauera. Konie zaczęliśmy pakować już o 3 rano i po 8 godz byliśmy na miejscu. Kami wczoraj chodził świetnie, widać, że mu się tutaj podoba. Dzisiaj jeździłam Kamika i takiego 6-letniego wysokiego kasztana ujeżdżeniowo - brzmiał jej ostatni post na prowadzonym przez nią fanpage pod tytułem "Kamikaze". Od tego czasu jakichkolwiek postów na jej tablicy na Facebooku próżno szukać. Żadnych uaktualnień statusu, nowych zdjęć, komentarzy. Jaki może być powód tak długiej nieobecności? Możemy jedynie zgadywać. Mamy jednak nadzieję, że córka Kaczyńskiej ma się dobrze i nic jej nie jest. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Śmierć Anny Jantar do dziś budzi ogromne emocje. Nowe szczegóły tragicznej śmierci
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Jutro pogrzeb Adamowicza. Służby obawiają się najgorszego
  4. Zenek Martyniuk pewnie płonie ze wstydu! Jego syn znowu zszokował społeczeństwo
  5. Był najbardziej znanym dziennikarzem TVP. Będzie europosłem?!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News