Córka Kaczyńskiej naprawdę to zrobiła! Pozuje pod prysznicem, bunt sięgnął zenitu

Córka Kaczyńskiej naprawdę to zrobiła! Pozuje pod prysznicem, bunt sięgnął zenitu

Córka Kaczyńskiej przechodzi przez to, co spotyka wiele innych nastolatek. Niektóre potrafią się temu oprzeć, ale najwyraźniej Ewa nie będzie słuchać się matki. Ona naprawdę to zrobiła - pozuje pod prysznicem. Jej bunt sięgnął zenitu.

Córka Kaczyńskiej, a konkretnie Ewa Dubieniecka, wchodzi w nastoletni wiek. To czas, kiedy hormony buzują w ciele młodego człowieka i kształtuje się jego osobowość. Nie brakuje takich, którzy przez to ciężko przechodzili, ale dzisiejsza cywilizacja ma na to jeszcze większy wpływ, niż nam się zdaje. Córka Marty Kaczyńskiej pozuje pod prysznicem, jej nastoletni bunt właśnie sięgnął zenitu. Marta Kaczyńska stara się dbać o swoją rodzinę. Niestety, jej partnerzy nie okazywali się dla niej zbyt dobrzy i z pierwszym oraz drugim rozstała się. Z Marcinem Dubienieckim wzięła rozwód, ale ma z nim dwie córki - młodszą Martynę oraz starszą Ewę. Niedawno córka Lecha Kaczyńskiego, tragicznie zmarłego w katastrofie smoleńskiej, związała się z nowym partnerem i urodziła mu zdrowego synka.

Córka Kaczyńskiej wchodzi w buntowniczy wiek

Jej starsza córka właśnie wchodzi w nastoletni wiek. Jak dobrze wszyscy wiemy, jest to okres, kiedy młody człowiek odkrywa siebie, próbuje pierwszych używek i nie chce słuchać się rodziców, bo uważa, że on wie wszystko najlepiej. Taka już jest młodość i ciężko coś na to poradzić. Młoda Ewa również przechodzi okres buntu i próbuje określić się, kim jest.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Ewa Dubieniecka już nie jest tą małą słodką dziewczynką, za którą ją wszyscy uważali. Stała się ostrą i zbuntowaną nastolatką, która się maluje i słucha mocnej i głośnej muzyki. W szczególności nastolatka zainteresowała się koreańskim popem (k-pop), który podbija już rynki zachodnie. Niejednokrotnie zespoły, które grają ten rodzaj muzyki, przebijają największe światowe sławy jak Beyonce czy Arianna Grande, która jest idolką dla nastolatek. Córka Kaczyńskiej wstawiła na swoje konto na Instagramie zdjęcie, na którym ma założony kaptur na głowę, jest mocno wymalowana, a w uszach ma słuchawki. Wszystko to dzieje się pod prysznicem. Nastolatka che pokazać, jak ostro się buntuje, a na dowód podpisała to zdjęcie jednym z tytułów piosenki jej ulubionego gatunku "Blood, sweat & tears", czyli na polski "Krew, pot i łzy". Widać, że jest zafascynowana tym stylem muzyki. Być może to ją skłoniło, aby wstąpić do grupy muzycznej, która osiąga wiele sukcesów w kraju. córka Kaczyńskiej Fot. InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda zdradził kulisy 11 listopada. Prawica chce go rozszarpać
  2. Wojewódzki wyleci z TVN? Media ujawniły jego następcę
  3. Michał Szpak nie może poradzić sobie z żałobą. Stracił bardzo bliską osobę
  4. Znaki zodiaku, które są najbardziej zdystansowane i CHŁODNE
  5. Polak uratował wyjątkowego zwierzaka i z nim zamieszkał. Historia obiegła już świat
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News