Ból w starciu z marzeniami. Przykre informacje o córce Kaczyńskiej

Ból w starciu z marzeniami. Przykre informacje o córce Kaczyńskiej

Pasje tworzą życie człowieka, ubarwiają je i nadają sens. Doskonale wie o tym córka Kaczyńskiej, Ewa. W mediach społecznościowych dzieli się swoimi doświadczeniami z jazdy konnej. Jednak spełnianie marzeń jeździeckich nie zawsze jest kolorowe. Na specjalnie założonym fanpage'u na Facebooku Ewa poinformowała o przykrościach i bólu, z którymi się zmierzyła.

Jej fanpage na Facebooku obserwuje zaledwie 650 fanów, jednak w dalszym ciągu się on rozwija. Najstarsza córka Kaczyńskiej stara się publikować kolejne wpisy regularnie. Pisze w nich o swoich doświadczeniach w jeździectwie - o wszystkich szczęśliwych momentach, sukcesach, ale również o porażkach, wypadkach i bólu. Warto wspomnieć, że jeździectwo konne to sport niebezpieczny i jedna chwila nieuwagi może skutkować poważną kontuzją.

Uciążliwy ból - córka Kaczyńskiej nie mogła jeździć

Ewa Kaczyńskiej kilka tygodni temu podzieliła się następującym wpisem: - Hej, dzisiaj miałam świetny trening na Kamiku. Pracowaliśmy dużo w zgięciu i po drągach na kole, pięknie się rozluźnił! ? Po treningu poszliśmy na spacer po torze, gdzie Kami trochę obawiał się biegających psów i wiatru, ale i tak była bardzo przyjemnie. Potem pojeździłam również na Drzewcu. Niestety bolał mnie brzuch i utrudniało mi to bardzo jazdę, ale Drzewiec był jak zwykle bardzo grzeczny i też dobrze mi się na nim jeździło. - napisała. Ból utrudniał Ewie jazdę, ale mimo wszystko starała się nie poddać i kontynuować trening. Możliwe, że wyrośnie z niej naprawdę zdeterminowana i silna dżokejka! Dziewczynę co chwilę spotykają jakieś trudności - kilka dni wcześniej skarżyła się na zbyt dużą energię swojego konia. Nie mogła go okiełznać, na szczęście nie doszło do tragedii. W ostatnim czasie córka Kaczyńskiej trafiła do szpitala po tym, jak koń nadepnął jej na stopę, boleśnie łamiąc palec.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gessler postanowiła uratować związek Rosati. Miłość rozbita w pył
  2. Reprezentacja to nic. FIFA właśnie upokorzyła Polskę DUŻO gorzej
  3. Najsłynniejszy jasnowidz w Polsce szokuje, środowiska LGBT w furii. "Jestem GEJEM"
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News