Córka Kaczyńskiej oblała koniec roku szkolnego. W sieci zawrzało

Córka Kaczyńskiej oblała koniec roku szkolnego. W sieci zawrzało Źródło: instagram.com

Córka Kaczyńskiej wstrząsnęła internautami. Wnuczka zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego pochwaliła się dosyć odważnym i kontrowersyjnym nagraniem na swoim Instastory. Czy toast wznoszony za udany rok szkolny przystoi młodej uczennicy?

Córka Kaczyńskiej wielokrotnie szokowała polską opinię publiczną swoim zachowaniem. Mimo że jej matka - Marta Kaczyńska często nie szczędziła morałów polskiej młodzieży i mówiła rodzicom, jak mają wychowywać swoje pociechy, to jej córka bardzo często przeczy słowom matki.

Odważne pozy, zachowania i mocne jak na nastolatkę słowa stają się powoli znakiem rozpoznawczym wnuczki tragicznie zmarłej pary prezydenckiej, która korzystając z zakończenia roku szkolnego, postanowiła oblać swoje świadectwo. Takie toasty mogą być gorszące dla matki, która sama mówiła o niegodnym zachowaniu młodych Polaków.

Córka Kaczyńskiej znów szokuje. Toast za świadectwo

Ewa Dubieniecka jest osobą, która w swojej szkole cieszy się doskonałą opinią. Dziewczyna ma bardzo dobre świadectwo, wyróżnia się na tle swoich rówieśników umiejętnościami i zdolnościami, jak też ma bardzo dobre zachowanie. Nastolatka, będąca zachwycona swoim wielkim, edukacyjnym sukcesem, niespodziewanie zdecydowała się zatem na oblanie sukcesu oraz toast.

- Oficjalnie skończone! Na zdrowie za moje nowe życie! – napisała w komunikacie do swoich obserwatorów.

Po wypowiedzenie tych słów nastolatka chwyciła za kieliszek i wzięła duży łyk Coli. O ile samo picie tego napoju nie jest przecież niczym złym, o tyle sugestywne jego spożywanie z naczynia przeznaczonego do spożywania alkoholu wywołało wielkie kontrowersje wśród internautów, którzy zauważyli, że to nie pierwszy raz, gdy nastolatka usiłuje zachowywać się jak dorosła, aby wzbudzić zainteresowanie mediów swoją osobą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy matka skomentuje zachowanie córki?

Nie da się ukryć, że pytań o to, czy Marta Kaczyńska jakoś zareaguje na odważne zachowanie córki, nie brakuje. Prowokatorskie nagranie z kieliszkiem jest jednym z wielu, jakie w ostatnich tygodniach wzbudziły niepokój internautów. Ostatnio wnuczka Lecha Kaczyńskiego prezentowała się na swoim instagramie w bardzo obcisłym topie i z makijażem, jakiego nie powstydziłyby się modelki na światowych wybiegach.

Możliwe jednak, że córka pary prezydenckiej nie jest aż taka konsekwentna i restrykcyjna w stosunku do swojej córki, jak przedstawia to w publicznych wypowiedziach. Ostatnio przecież mama zafundowała jej wylot do Londynu na koncert ulubionej grupy muzycznej nastolatki - BTS w ramach podziękowań za pasek na szkolnym świadectwie.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Michał Szpak powiedział co NAPRAWDĘ myśli o Roksanie Węgiel. Jego słowa ZDENERWUJĄ wiele osób!
  2. Co studiowała Jolanta Kwaśniewska? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ma LEPSZE wykształcenie niż jej mąż! Będziecie w szoku!
  3. To już oficjalne! Meghan Markle ostatecznie odcięła się od księżnej Kate
  4. Niszczycielskie burze znowu nad Polską. IMGW prognozuje kolejne zagrożenia
  5. Tak przebiegała wizyta u Rydzyka. "Mamy do czynienia z bestią"
  6. Wybitny dziennikarz TVP przegrał walkę z nowotworem. Dzisiaj zostanie pożegnany po raz ostatni
  7. Emeryci nie wierzą w to, co się dzieje. Muszą zwracać skarbówce nawet po kilka tysięcy złotych
  •  

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News